درباره ما

گروه اعزام دانشجو آتیه آفرینان با سالها تجریه و داشتن مجوز رسمی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری ایران بزرگترین موسسه اعزام دانشجو به سوئد و دارای بزرگترین بانک اطلاعات تحصیل در خارج از کشور میباشد اگر تحصیل در خارج از کشور هدف شماست غرور این انتخاب را با ما تجربه کنید.

 

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

دانشگاه صنعتی NTNU

دانشگاه صنعتی NTNU

 

دانشگاه صنعتی NTNU

 

دانشگاه علم و صنعت نروژ (NTNU)
دانشگاه فنی NTNU واقع در شهر تروندهایم ، در سال 1910 تاسیس شده است که در بحث تکنولوژی کمک بزرگی برای صنعت نروژ به خصوص نفت بوده است ، دومین دانشگاه بزرگ نروژ و از معتبرترین دانشگاه های اروپاست. این دانشگاه دارای بیش از 20000 نفر دانشجو می باشد که بیش از 1000 نفر از آن ها را دانشجویان بین المللی تشکیل داده است. 85 درصد فارغ التحصیلان رشته های مهندسی نروژ از دانشگاه NTNU می باشند.
دانشگاه NTNU شامل 7 دانشکده و 53 دپارتمان می باشد. در رشته های فنی مهندسی و علوم پایه بسیار معتبر و در عین حال در رشته های هنر ، پزشکی و علوم انسانی نیز فعال است. 30 رشته در مقطع کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی در این دانشگاه تدریس می شود.
NTNU از مهمترین مراکز تحقیقاتی اروپا در زمینه های فناوری دریایی ، مخابرات و مهندسی محسوب می شود. این دانشگاه بین دانشگاه های نروژ رتبه اول و در رنکینگ جهانی رتبه 70 را به خود اختصاص داده است.
برای کسب اطلاعات تکمیلی دانشگاه NTNU با مشاورین آتیه آفرینان تماس حاصل فرمایید. 22226777-021