درباره ما

گروه اعزام دانشجو آتیه آفرینان با سالها تجریه و داشتن مجوز رسمی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری ایران بزرگترین موسسه اعزام دانشجو به سوئد و دارای بزرگترین بانک اطلاعات تحصیل در خارج از کشور میباشد اگر تحصیل در خارج از کشور هدف شماست غرور این انتخاب را با ما تجربه کنید.

 

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

دانشگاه اسلو (UiO)

دانشگاه اسلو (UiO)

 

دانشگاه اسلو (UiO)

 

دانشگاه اسلو بزرگترین و قدیمی ترین دانشگاه نروژ است که در سال 1811 تاسیس شده است. این دانشگاه 30000 نفر دانشجو و 6000 نفر کارمند دارد. دانشگاه اسلو ، دارای دانشکده های حقوق ، پزشکی ، دندانپزشکی ، فلسفه ، هنر ، ریاضی ، علوم طبیعی ، علوم اجتماعی ، علوم انسانی و الهیات می باشد.
دانشگاه حقوق اسلو ، قدیمی ترین دانشکده آن می باشد و سایر دانشکده های آن از سال 1930 ، در فضایی مدرن برقرار می باشد.
مقطع کارشناسی در این دانشگاه فقط به زبان نروژی ارائه می شود و دانشجو پس از اخذ پذیرش بایستی یکسال را به فراگیری زبان نروژی در دانشگاه اسلو بپردازد. کارشناسی ارشد ، برای حدود 40 رشته به زبان انگلیسی می باشد و دوره دکترا در این دانشگاه 3 ساله می باشد.
دانشگاه اسلو از نظر رنکینگ جهانی رتبه 143 و از نظر رتبه بندی در نروژ ، رتبه دوم را به خود اختصاص داده است. این دانشگاه در سال 2010 بهترین دانشگاه نروژ ، 24مین دانشگاه برتر در اروپا و 75مین دانشگاه جهان شناخته شد.
این دانشگاه چهار بار برنده جایزه نوبل در رشته های شیمی ، فیزیک ، و اقتصاد (2 بار) شده است.
برای کسب سایر اطلاعات دانشگاه اسلو با مشاورین آتیه آفرینان تماس حاصل فرمایید. 22226777-021