درباره ما

گروه اعزام دانشجو آتیه آفرینان با سالها تجریه و داشتن مجوز رسمی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری ایران بزرگترین موسسه اعزام دانشجو به سوئد و دارای بزرگترین بانک اطلاعات تحصیل در خارج از کشور میباشد اگر تحصیل در خارج از کشور هدف شماست غرور این انتخاب را با ما تجربه کنید.

 

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

مدرسه مدیریت بازرگانی و هتلداری لوسرن سوئیس (B.H.M.S)

 

مدرسه مدیریت بازرگانی و هتلداری لوسرن سوئیس

B.H.M.S, Business and Hotel Management School

B.H.M.S یک مدرسه هتلداری واقع در شهر لوسرن در کشور زیبای سوئیس میباشد. پردیس ها و خوابگاه های دانشجویی در فاصله ای دور از یکدیگر در قلب شهر لوسرن واقع شده اند و این امکان را به دانشجویان میدهد تا از ویژگی های شهری و همچنین جذابیت های این شهر در طول اقامت خود بهره مند شوند. B.H.M.S به همراه دانشگاه رابرت گوردون سریع ترین سیستم آموزشی در مقطع کارشناسی را بدون پایین آمدن سطح کیفی آموزش برای دانشجویان خود برگزار میکند به طوریکه دانشجویان میتوانند در یک دوره 18 ماهه تحصیل و 18 ماه کارآموزی, موفق به کسب مدرک گارشناسی هتلداری شوند . این سیستم آموزشی در مدرسه هتلداری B.H.M.S به صورتی انجام میگیرد که اگر دانشجو بخواهد مشابه این دوره را در مدرسه دیگری انجام دهد نیازمند 24 ماه تحصیل و 12 ماه دوره کارآموزی میباشد. در واقع دانشجویان این فرصت را دارند که در کنار 6 ماه تحصیل کمتر, 6 ماه کارآموزی بیشتر با حقوق را تجربه کنند. نظام آموزشی B.H.M.S به صورتی است که یک ترم آموزشی 20 هفته ای را به 4 ترم 5 هفته ای تقسیم کرده است و هر هفته بر روی 3 تا 4 موضوع علمی تمرکز میکند. این سیستم آموزشی این امکان را به دانشجویان میدهد که هر ترم فقط بر روی 3 الی 4 موضوع علمی تمرکز کنند به جای آنکه مانند مدارس عادی بر روی 8 الی 10 موضوع تمرکز داشته باشند که نتیجه این امر, یادگیری بیشتر دروس در مدت زمان تنها 6 ماه به دور از خستگی میباشد. کارآموزی بخش جدا نشدنی برنامه B.H.M.S میباشد. در طول هر سال تحصیلی دانشجویان موظفند که دوره کارآموزی 4 الی 6 ماه را در یک هتل و یا رستوران مورد تایید B.H.M.S سپری کنند. B.H.M.S با آزانس های بین المللی متعددی در سرتاسر اروپا, آسیا و آمریکای شمالی کار میکند که متخصص ارائه تحصیلات تکمیلی به دانشجویان میباشند و میتوانند شرایط شغلی مناسبی را برای دانشجویان فراهم سازند. دانشجویان به کمک یک مشاور حرفه ای در هتل ها و رستوران های سوئیس و یا خارج از کشور مشغول به دوره کار آموزی میشوند.

برنامه دیپلم مدیریت هتلداری

دیپلم مدیریت هتلداری برای جوانانی که قصد ورود به صنعت هتلداری را دارند طراحی شده است. این برنامه شامل آموزش های علمی و آموزش صلاحیت های حرفه ای میباشد. این برنامه یکساله جزو 12 ماه آموزش ابتدایی برای مقطع کارشناسی است و برای کسانی طراحی شده است که قصد ورود به حرفه هتلداری را دارند. هدف آموزش این مقطع, شناخت و درک جنبه های مختلف این صنعت برای دانشجویان است. این برنامه شامل یک دوره تحصیل 20 هفته ای و یک دوره 4 الی 6 ماهه کارورزی در سوئیس است. دیپلم مدریت هتلداری B.H.M.S از منظر کارفرمایان بین المللی از ارزش و اعتبار بالایی برخوردار است. همچنین کسانی که به دنبال اخذ مجوز برای برای کسب و کار خود میباشند نیز به عنوان یک مدرک تخصصی بکار میاید. در این دوره دانش آموزان میتوانند در خصوص سرو انواع غذا در کنار طیف وسیعی از رشته ها تحصیل نمایند و همچنین زبان خود را تقویت نمایند. در طول برنامه تاکید خاصی بر روی بهداشت, اخلاق و نظم میشود زیرا عقیده بر این است که در سرتاسر جهان این 3 اصل به اندازه مهارت های علمی ارزشمند هستند.

شرایط و مدارک لازم :

 • مدرک دیپلم متوسطه
 • IELTS 5.0 یا معادل آن

 

برنامه دیپلم عالی مدیریت هتلداری

برنامه دیپلم عالی یک برنامه آموزشی دو ساله است که دانش لازم برای راه اندازی حرفه صنعت گردشگری و هتلداری را آموزش میدهد. دانش آموزان در زمینه مدیریت کسب و کار, حسابداری, فروش و بازاریابی و همچنین مدیریت منابع انسانی تعلیم داده میشوند.  کسانی که به دنبال کاریابی بین المللی میباشند, گذراندن این دوره دو ساله اجباری میباشد. این مقطع شامل 2 دوره برنامه آموزش 20 هفته ای به اضافه 2 دوره 4 الی 6 ماه کارورزی میباشد.

شرایط و مدارک لازم :

 • مدرک دیپلم متوسطه
 • گذراندن دیپلم مدیریت هتلداری H.M.S
 • IELTS 5.5 یا معادل آن

 

برنامه کارشناسی مدیریت هتلداری

برنامه کارشناسی مدیریت هتل و مهمانداری, یک مدرک تحصیلی ارزشمند و جذاب برای کارفرمایان بین المللی اشت. در این دوره دانشجویان مهارت ها و توانایی های لازم در طیف وسیعی از کارهای مهمان نوازی و صنعت هتلداری را در طول 3 سال اخذ مینمایند. فارق التحصیلان این مقطع میتوانند مدیرانی موفق در شرکت های دولتی و خصوصی از جمله امکانات تفریحی, پارک ها, هتل ها, نمایشگاه ها و غیره شوند. این برنامه آموزشی از طیف وسیعی از روش ها برای آموزش استفاده میکند که باعث تسهیل یادگیری میشود. مراقبت ویژه ای برای استفاده از موثر ترین روش های تدریس و ارزیابی برای هر یک از ماژول ها مورد استفاده قرار می گیرد. این دوره شامل 3 دوره برنامه آموزش 20 هفته ای به اضافه 3 دوره 4 الی 6 ماهه کارورزی میباشد.

شرایط و مدارک لازم :

 • مدرک دیپلم متوسطه
 • گذراندن دیپلم عالی مدیریت هتلداری H.M.S
 • IELTS 6 یا معادل آن

 

برنامه کارشناسی مدیریت بازرگانی جهانی

برنامه کارشناسی مدیریت بازرگانی جهانی, یک مدرک تحصیلی ارزشمند و جذاب برای کارفرمایان بین المللی اشت. در این دوره دانشجویان مهارت ها و توانایی های لازم در طیف وسیعی از کارهایی همچون کسب و کار, فروش و بازاریابی بین المللی مالی, بانکداری و منابع انسانی را در طول 3 سال اخذ نمایند. فارق التحصیلان این مقطع میتوانند مدیرانی موفق در زمینه هایی همچون مدیریت عملیات، مدیریت زنجیره تامین و موقعیت مدیران در دولت شوند. این برنامه آموزشی از طیف وسیعی از روش ها برای آموزش استفاده میکند که باعث تسهیل یادگیری میشود. این دوره شامل 3 دوره برنامه آموزش 20 هفته ای به اضافه 3 دوره 4 الی 6 ماهه کارورزی میباشد.

شرایط و مدارک لازم :

 • مدرک دیپلم متوسطه
 • گذراندن دیپلم عالی مدیریت هتلداری H.M.S
 • IELTS 6 یا معادل آن

 

برنامه ارشد مدیریت MBA یا کسب و کار جهانی

این برنامه آموزشی شامل یک دوره آموزش 24 ماهه است که B.H.M.S  با همکاری دانشگاه سیاتل ایالت متحده آمریکا برگزار میکند. این دوره به صورت خاص مختصص متقاضیانی میباشد که دارای مدرک کارشناسی هستند و قصد ورود و پیوستن به صنعت گردشگری جهانی را دارند. این برنامه شامل دو دوره تحصیلات 6 ماهه و دو دوره کارآموزی 6 ماهه در سوئیس است. در طی دوره کارآموزی دانشجویان موظف به انجام پایان نامه در زمینه MBA هستند.

شرایط و مدارک لازم :

 • مدرک تحصیلات تکمیلی 3 و یا 4 ساله
 • IELTS 6 یا معادل آن

 

برنامه های کارآفرینی و نوآوری

این برنامه فشرده 10 هفته ای, به کارآفرینان تازه کار امکان میدهد که دانش خود را توسعه دهند و ابزارهایی برای نوآوری, تست و توجیه محصولات جدید و ایده های خدماتی در زمینه های بین المللی را بدست آورند. شرکت کنندگان فرصت های کسب و کار جدید ارائه شده توسط اقتصاد دیجیتال را بررسی و مفهوم راه اندازی خود را از ایده تازه ای به طرح کسب و کار کامل توسعه می دهند. تحقیقات بازار، پیش بینی های فروش، بودجه بندی، منابع و گزینه های تامین مالی، همه بمورد ارزیابی قرار میگیرند تا پایه کسب و کار جامع برای ارزیابی قابلیت تجاری فراهم شود. کارآفرینان, مدیران ارشد و مدیران اجرایی میتوانند در این موقعیت شرکت نمایند.

 

برنامه های نانوایی و شیرینی پزی

این برنامه فشرده 10 هفته ای برای افرادی که به دنبال ارتقاء مهارت های آشپزی هستند برگزار میشود. این برنامه تمرین های ویژه ای را در زمینه نانوایی و شیرینی پزی ارائه میکند. شرکت کنندگان روش های پخت مدرن و اصول شیرینی پزی را برای تولید انواع نان و کیک اروپایی و بین المللی فرا خواهند گرفت. در این دوره هنر ظریف کاری با شکر و شکلات, انواع دسر های های سرد و گرم, انواع کیک ها و روش های تزئین آموزش داده میشود. در این دوره آموزشی متخصصان نانوایی و شیرینی پزی و کسانی که برای راه اندازی این حرفه فعالیت میکنند, میتوانند شرکت نمایند.

 

برنامه آموزش زبان انگلیسی

برنامه 10 روزه دانشگاهی زبان انگلیسی یک دوره فشرده برای دانشجویان هتلداری و هنرهای رزمی - مقطع کارشناسی یا تحصیلات تکمیلی است که دانش انگلیسی آنها برای تحصیل در سطح دانشگاهی کافی نمیباشد.

اهداف دوره :

برنامه آموزش زبان انگلیسی دانشگاهی یک دوره پویا شامل یادگیری فعال است که روی مهارتهای شنیداری، صحبت کردن، خواندن و نوشتن کار میکند. دانش آموزان مهارت شنیداری را با شنیدن مطالب معتبر با اهداف گسترش دانش خود در مورد واج شناسی، گرامر و گفت و گو و نتیجه گیری بر اساس آنچه شنیدند، فعال می کنند. تمرین های سخنرانی هر دو محدود و خودانگیسته در زمینه فعالیت های گردشگری و فعالیت های تفریحی هستند. مهارت خواندن توسط خواندن مروری مطلب و اجمالی جزئیات اخذ میشود. در نوشتن، هر دو فرآیند و روش های محصول برای تسهیل آموزش گرامر و ساختار در نوشتن متن خاص کسب و کار استفاده می شود. روش هایی مانند طوفان مغزی (ایجاد ایده ها), ترسیم, تهیه پیش نویس توسط دانشجویان ایجاد میشود. خود ارزیابی، ارزیابی همکار، اصلاح و ویرایش نیز معیارهای نوشتاری را تشکیل می دهند. برنامه زبان انگلیسی شامل 15 تا 20 ساعت فعالیت با دبیر در طول هفته از دوشنبه تا جمعه میباشد. کلاس های کوچک این شرایط را فراهم میکند که ویژگی و توانایی هر فرد مورد ارزیابی قرار گیرد. علاوه بر این، دانش جویان با فرهنگ غرب، ارتباطات کلامی و غیر کلامی و همچنین بهداشت مواد غذایی و شخصی آشنا میشوند. گشت و گذار، فعالیت های رانندگی و فعالیت های در دست انجام, بخش جامع از برنامه آموزش زبان انگلیسی دانشگاه برای دانشجویان برای درک جامع از بخش مهمان نوازی سوئیس است.

نکته مهم :

برنامه آموزش زبان انگلیسی فقط برای اقلیت های خاصی که هیچگونه محدودیتی در دریافت ویزای تحصیلی سوئیس به زبان انگلیسی برای تحصیل در یک برنامه دانشگاه را ندارند, ارائه می شود.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین آتیه آفرینان تماس حاصل فرمایید. 22226777-021

 

بورس تحصیلی در دانشگاه لوگانو سوئیس

بورس تحصیلی در دانشگاه لوگانو سوئیس

بورس تحصیلی در دانشگاه لوگانو سوئیس

مقطع : کارشناسی ارشد
کمک های مالی ارائه شده به مطالعه در دوره ی کارشناسی ارشد در دانشکده های اقتصاد، علوم ارتباطات و انفورماتیک تعلق میگیرد.
کمک هزینه به صورت کاهش در هزینه های شهریه است و به صورت نقدی به حساب دانشجو واریز نمی شود.
بورس های تحصیلی بر اساس شایستگی تعلق می گیرند.
دانشگاه لوگانو یک دانشگاه ایتالیایی و انگلیسی زبان است که شامل چهار دانشکده است: دانشکده ی معماری ؛ علوم ارتباطات، اقتصاد، و انفورماتیک
تعداد کمک هزینه ها 60 می باشد.
20 کمک های مالی به دانش آموزانی که مدرک کارشناسی خود را در دانشگاه سوئیس اخذ کرده اند
20 کمک های مالی به دانش آموزانی که مدرک کارشناسی خود را در دانشگاه ایتالیایی اخذ کرده اند
20 کمک های مالی به دانش آموزانی که مدرک کارشناسی خود را از دانشگاههای از کشور های دیگر اخذ کرده اند.
معدل دانشجو باید حداقل 80 از 100 باشد یعنی بیشتر از16
ملیت : همه
انقضا: July 31, 2017 برابر با دوشنبه , 9 مرداد 1396
اطلاعات بیشتر و ثبت نام: 

http://scholarship-positions.com/faculties-of-economics-communication-sciences-and-informatics-international-master-study-grants-switzerland-2015-2016/2015/03/28/

دانشگاه سنت گالن

دانشگاه سنت گالن

دانشگاه سنت گالن

دانشگاه تحقیقاتی سنت گالن واقع در شهر سنت گالن سوئیس است که در سال 1898 میلادی تاسیس شد. در حال حاضر حدود 8000 نفر در رشته های مدیریت بازرگانی ، اقتصاد ، حقوق ، امور بین المللی در آن مشغول به تحصیل اند. دانشگاه St.Gallen با وجود اینکه یکی ازکوچکترین دانشگاهها در سوئیس است ، دارای بزرگترین دانشکد مدیریت کسب و کار میباشد.
نکته جالب درباره این دانشگاه این است که به بهینه سازی مصرف انرژی فضای دانشگاه بسیار اهمیت میدهد و به فناوری های سیسکو روی آورده است و این امر باعث شده هژینه های کلی را کاهش دهد.
برای کسب اطلاع از شرایط ادامه تحصیل در سوئیس با مشاورین آتیه آفرینان تماس حاصل فرمایید. 22226777-021

دانشگاه ETH زوریخ

دانشگاه ETH زوریخ

دانشگاه ETH زوریخ

دانشگاه ETH واقع در شهر زوریخ دارای بالاترین رتبه در بین بهترین دانشگاه‌های سوییس می‌باشد و تنها دانشگاه اروپایی غیر بریتانیایی است که جزو 10 دانشگاه برتر دنیا می‌باشد.
این دانشگاه در سال 1855 تأسیس شد و در حال حاضر بیش از 18600 دانشجو در دانشگاه ETHزوریخ تحصیل می‌کنند.
مقاطع تحصیلی: لیسانس – فوق لیسانس – تربیت معلم – دکتری
رشته های تحصیلی: علوم ساختمان و معماری - علوم مهندسی - علوم طبیعی و ریاضیات - علوم طبیعی سیستم گرا - مدیریت و علوم اجتماعی
زبان تحصیل: تحصیل در مقاطع لیسانس بیشتر به زبان آلمانی و در مقاطع بالاتر اکثرا انگلیسی، برخی از رشته ها دوزبانه ، انگلیسی-آلمانی و تعداد معدودی آلمانی هستند
مدرک زبان مورد نیاز:
انگلیسی: آیلتس 7 یا تافل IBT 100
آلمانی: TestDaF ab Niveau 4 in allen Teilprüfungen یا Goethe-
Zertifikat C1
با توجه به نوع رشته یکی از دو مدارک انگیسی و آلمانی و هر دو ممکن است درخواست شوند.
تحصیل در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشددانشگاه ETHسالانه در حدود 2000 دلار هزینه خواهد داشت.
برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. 22226777-021

انستیتو تکنولوژی فدرال زوریخ

انستیتو تکنولوژی فدرال زوریخ

انستیتو تکنولوژی فدرال زوریخ

انستیتو تکنولوژی فدرال زوریخ یکی از دانشگاههای مهم سوئیس است که در سال 1855 میلادی در قلب شهر زوریخ تاسیس شد.در حال حاضر حدود 17 هزار دانشجو از سراسر جهان در آن مشغول به تحصیل اند و 21 نفر از دانش آموختگان این دانشگاه در رشته های فیزیک ، شیمی و... موفق به کسب جایزه نوبل شده اند که در بین آنها شخصیت های برجسته ای همچون آلبرت اینشتین ، ریچارد اف.هک جای دارند. این دانشگاه در رشته های مهندسی مکانیک ، مهندسی عمران ، معماری ، شیمی ، جنگل داری ، ریاضیات و علم سیاست اقدام به پذیرش دانشجو می نماید.
رتبه بندی انستیتو فدرال زوریخ
این دانشگاه در لیست برترین دانشگاههای جهان در جایگاه 13 ، در رشته های مهندسی در جایگاه 6 و در رشته های علوم در جایگاه 15 قرار دارد. در سال 2016 طبق رتبه بندی QS رتبه 8 ، موسسه Times رتبه 9 و ARWU رتبه 19 را به این دانشگاه اختصاص دادند.
برای کسب اطلاع از شرایط ادامه تحصیل در سوئیس با مشاورین آتیه آفرینان تماس حاصل فرمایید. 22226777-021