درباره ما

گروه اعزام دانشجو آتیه آفرینان با سالها تجریه و داشتن مجوز رسمی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری ایران بزرگترین موسسه اعزام دانشجو به سوئد و دارای بزرگترین بانک اطلاعات تحصیل در خارج از کشور میباشد اگر تحصیل در خارج از کشور هدف شماست غرور این انتخاب را با ما تجربه کنید.

 

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

دانشگاه استکهلم Stockholm University

دانشگاه استکهلم

دانشگاه استکهلم

Stockholm University

 

این دانشگاه در شهر استکهلم سوئد قرار دارد.در این دانشگاه بیش از ۲۷،۵۰۰ دانشجو در چهار دانشکده مشغول به تحصیل می باشند و یکی از بزرگترین دانشگاههای اسکاندیناوی است. این موسسه به دفعات به عنوان یکی از ۱۰۰ دانشگاه برتر در جهان شناخته شده‌است. عنوان دانشگاه در سال ۱۹۶۰ به این موسسه اعطا شد و بنابراین چهارمین دانشگاه قدیمی سوئد محسوب می‌شود.

 

دانشگاه استکهلم حوزه مرکزی برای آموزش تحصیلات عالی تکمیلی و پژوهشی در رشته‌های حقوق، علوم طبیعی، علوم اجتماعی، و کانونی برای ایفای نقش پژوهشگران بین‌المللی است. این دانشگاه یکی از بزرگترین دانشگاه‌های سوئد و یکی از بزرگترین کارفرماها در پایتخت  این کشور است. مردم بسیاری از ملیت‌های گوناگون در این دانشگاه مشغول به ادامه تحصیل هستند. کلاس‌های دانشگاه استکهلم از تجهیزات کاملی برخوردار است، سالن‌های سخنرانی و سالن اجتماعات «مّگنا» نام سالن کنفرانس دانشگاه است که مجهز به دستگاه‌های مدرن ترجمه همزمان است از این رو سالنی است که سخنرانی‌های برندگان جوایز نوبل در آن بر‌گزار می‌گردد.

دانشکده های دانشگاه استکهلم

دانشکده های زیست شناسی، شیمی، زمین شناسی و علوم محیط زیست، ریاضیات، فیزیک، دانشکده حقوق و دانشکده علوم اجتماعی می باشد.

 

 

رتبه این دانشگاه هم اکنون :

 

Ranking  
279 World university rankings 2013

                                                                         

                                                                          

 

میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان دانشگاه استکهلم با دفتر مرکزی موسسه آتیه آفرینان ایرانیان تماس حاصل فرمایید

02122226777