درباره ما

گروه اعزام دانشجو آتیه آفرینان با سالها تجریه و داشتن مجوز رسمی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری ایران بزرگترین موسسه اعزام دانشجو به سوئد و دارای بزرگترین بانک اطلاعات تحصیل در خارج از کشور میباشد اگر تحصیل در خارج از کشور هدف شماست غرور این انتخاب را با ما تجربه کنید.

 

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

معرفی دانشگاه کپنهاگ

معرفی دانشگاه کپنهاگ

معرفی دانشگاه کپنهاگ

این دانشگاه در شهر کپنهاگ کشور دانمارک و در سال ۱۴۷۹ میلادی تاسیس شده است قدیمی ترین دانشگاه و مرکز تحقیقاتی این کشور است. امروز این دانشگاه حدود ۳۹٫۰۰۰ دانشجو دو بیش از ۷۰۰۰ کارمند دارد. این دانشگاه در لیست دانشگاه های ممتاز و مورد تایید وزارت علوم ایران است. بسیاری از متقاضیان تحصیل در خارج از کشور این دانشگاه را برای ادامه تحصیل انتخاب میکنند

این دانشگاه ۶ دانشکده و ۲۰۰ رشته تحصیلی با گرایش های مختلف دارد:

دانشکده علوم پزشکی و بهداشت

دانشکده علوم انسانی

دانشکده حقوق

دانشکده علوم

دانشکده علوم اجتماعی

دانشکده الهیات

دوره کارشناسی دردانشگاه کپنهاگ دانمارک یک دوره سه ساله است. تدریس در این دوره بر پایه تحقیق است و در سال آخر تحصیل دانشجویان بایستی یک پروژه نهایی ارائه کنند

دوره کارشناسی ارشد در دانمارک یک دوره دو ساله مبتنی بر تحقیق و پژوهش است. طیف گسترده ای از رشته های دانشگاه کپنهاگ در این دوره ارائه می شود. این دوره همراه با پایان نامه و پروژه های عملی است.

به افرادی که در دوره دکترا پذیرش گرفته اند بورس کامل تعلق می گیرد. این دانشجویان علاوه بر امتیاز عدم پرداخت شهریه، حقوق نیز دریافت می کنند.

هزینه های تحصیل در دانشگاه کپنهاگ

دانشجویانی که از کشورهای عضو اتحادیه اروپا و سوئیس برای تحصیل به دانمارک سفر می کنند نیازی به پرداخت شهریه ندارند.

دانشجویانی که دارای اقامت دائم، اقامت موقت قابل ارتقاء به اقامت دائم بوده و یا اولیاء آنها با وجود اینکه از کشورهای غیر از اتحادیه اروپا بوده اما در دانمارک مشغول کار باشند، نیز شهریه پرداخت نمی کنند.

کشورهایی که جزء اتحادیه اروپا نیستند بایستی بین۱۲۰٫۰۰۰ – ۴۵٫۰۰۰ کرون دانمارک یعنی همان ۱۰٫۰۰۰ – ۸٫۰۰۰ دلار آمریکا برای هر ترم تحصیلی بپردازند.

هزینه های زندگی

هزینه های مسکن، آب و برق: ۷۰۰۰ – ۴۵۰۰ کرون در ماه

اقلام غذایی و هزینه های روزانه: ۲۵۰۰ – ۱۵۰۰ کرون در ماه

کتاب و سایر اقلام آموزشی: ۲۰۰۰ – ۱۵۰۰ کرون در ماه

حمل و نقل عمومی محلی: ۱۰۰۰ – ۶۰۰ کرون اگر شما هر روز یک سفر درون شهری داشته باشید.

فعالیت های اوقات فراغت: ۲۰۰۰ کرون در ماه

برای صرفه جویی در هزینه هایتان می توانید یک دوچرخه بخرید که قیمت آن ۱۵۰۰ – ۸۰۰ کرون است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با گروه آتیهآفرینان تماس بگیرید. 22226777-021