درباره ما

گروه اعزام دانشجو آتیه آفرینان با سالها تجریه و داشتن مجوز رسمی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری ایران بزرگترین موسسه اعزام دانشجو به سوئد و دارای بزرگترین بانک اطلاعات تحصیل در خارج از کشور میباشد اگر تحصیل در خارج از کشور هدف شماست غرور این انتخاب را با ما تجربه کنید.

 

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

مزایای تحصیل در نروژ

مزایای تحصیل در نروژ

 

مزایای تحصیل در نروژمزایای تحصیل در نروژ

 

نروژ یکی از مقصدهای تحصیلات عالیه ایرانیان در دهه های اخیر بوده است که به دلیل کیفیت عالی آموزشی و هم چنین رایگان بودن کلیه مقاطع تحصیلی برای دانشجویان خارجی ، با استقبال گسترده ایرانیان متقاضی تحصیل در خارج از کشور رو به رو شده است.شما پس از ورود به نروژ ، می توانید برای ویزای همراه نیز اقدام کنید.دانشگاه های نروژ ، معمولا هزینه ای به عنوان شهریه دریافت نمی کنند و این مساله در مورد تمامی مقاطع صدق می کند. هرچند شما باید هر ترم حدود 600-300 کرون نروژ بابت خدمات رفاهی دانشگاه واریز کنید.این خدمات شامل خدمات بهداشتی ، مشاوره ، تسهیلات ورزشی و فعالیت های هنری می باشد.ا

 

امکان کار نیمه وقت و تمام وقت حین تحصیل

 

در نروژشما به عنوان دانشجوی  بین المللی پذیرفته شده در یکی از دانشگاه های نروژ اجازه کار قانونی به صورت نیمه وقت دارید ، البته در روزهای تابستان ، عید کریسمس ، و عید پاک می توانید تمام وقت کار کنید. فراموش نکنید دانستن زبان نروژی به فرایند پیدا کردن کار کمک بزرگی می کند. کشور نروژ بازار کار مناسبی برای رشته های مهندسی نفت و گاز ، مهندسی مکانیک ، مهندسی برق و معماری و... می باشد ، فارغ التحصیلان رشته های فوق می توانند فرصت های شغلی مناسب با حقوق بالا به عهده بگیرند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به مزایای تحصیل در نروژ با مشاورین آتیه آفرینان تماس حاصل فرمایید. 22226777-021