درباره ما

گروه اعزام دانشجو آتیه آفرینان با سالها تجریه و داشتن مجوز رسمی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری ایران بزرگترین موسسه اعزام دانشجو به سوئد و دارای بزرگترین بانک اطلاعات تحصیل در خارج از کشور میباشد اگر تحصیل در خارج از کشور هدف شماست غرور این انتخاب را با ما تجربه کنید.

 

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

دکتری در نروژ

پذیرش دوره دکتری در نروژ

 

دکتری در نروژ

 

مقطع دکتری در نروژ مانند مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رایگان می باشد.کشور نروژ جهت تسهیل دوره دکتری ، شرایط ویژه ای برای دانشجویان در نظر گرفته است. دانشجویان این مقطع ماهیانه 22000 کرون حقوق دریافت می کنند که این میزان حقوق با توجه به شرایط شما بعد از یکسال افزایش می یابد ، دوره دکتری در نروژ 3 تا 5 سال به طول می انجامد و این مدت از نظر اداره مهاجرت سابقه محسوب می شود و بعد از 5 سال می توانید اقامت دائم و پاسپورت نروژ را دریافت نمایید. زبان تحصیل به انگلیسی می باشد و ارائه مدرک IELTS آکادمیک با نمره حداقل 6.5 الزامیست.
از سپتامبر 2015 اخذ پذیرش مستقیم دکتری در نروژ امکان پذیر نمی باشد و شما ابتدا باید برای کارشناسی ارشد مجدد اقدام کرده ولی اگر دارای رزومه تحصیلی خوبی باشید ، ممکن است بعد از گذراندن یک یا دو ترم در مقطع ارشد ، با صلاح دید استاد وارد دوره دکتری شوید.
از جمله مزایای تحصیل در مقطع دکتری در نروژ می توان به موارد زیر اشاره نمود:
1. امکان اخذ اقامت دائم پس از اتمام دوره
2. دریافت حقوق حین تحصیل
3. اجازه کار نیمه وقت همزمان با تحصیل
4. اخد اقامت برای دانشجو ، همسر و فرزندان
5. امکان تحصیل رایگان همسر و فرزندان
6. امکان افتتاح حساب
7. برخورداری از خدمات بیمه درمانی و سایر سرویس های اجتماعی

برای کسب سایر اطلاعات تحصیل در مقطع دکتری در نروژ با مشاورین آتیه آفرینان تماس حاصل فرمایید.22226777-021