درباره ما

گروه اعزام دانشجو آتیه آفرینان با سالها تجریه و داشتن مجوز رسمی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری ایران بزرگترین موسسه اعزام دانشجو به سوئد و دارای بزرگترین بانک اطلاعات تحصیل در خارج از کشور میباشد اگر تحصیل در خارج از کشور هدف شماست غرور این انتخاب را با ما تجربه کنید.

 

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

بورسیه دکتری نروژ رشته آمار و ریاضی

بورسیه دکتری نروژ رشته آمار و ریاضی

دانشگاه فنی و علوم طبیعی نروژ یا دانشگاه علم و صنعت نروژ (Norwegian University of Science and Technology) و به اختصار (NTNU) در شهر تروندهایم در نروژ قرار دارد. تروندهایم جز اولین و قدیمیترین و سومین شهر بزرگ نروژ محسوب میشه. تروندهایم یکی از شهرهای کوهستانی به شمار می یاد که اکثر افراد اوقات فراغت را به کوه نوردی و اسکی میگذرانند. این شهر یکی از محبوبترین شهرهای دانشجویی نروژ به شمار می یاد که بیش از 20000 دانشجو در آن مشغول به تحصیل هستند. که حدودا 10% از این دانشجویان خارجی می باشند. قدمت دانشگاه NTNU به 100 سال پیش بر می گردد و در سال 1910 تاسیس شده است که در بحث تکنولوژی و نو آوری کمک بزرگی برای صنعت نروژ به ویژه صنعت نفت بوده است. این دانشگاه معتبرترین نهاد آموزش عالی در حوزه فنی مهندسی در نروژ و از نظر ابعاد دومین دانشگاه بزرگ نروژ است. شهر تروندهایم عمدتاً به واسطه این دانشگاه رشد و توسعه پیدا کرده و صنایع مختلف از دل این دانشگاه شکل گرفته‌اند. این دانشگاه بیشترین نقش را در پرورش نیروهای لازم در مسائل مهندسی و تکنولوژی در نروژ ایفا می کند.
این دانشگاه شامل 7 دانشکده زیر می باشد و حدود 350 تشکل دانشجویی از انواع ملیت ها را در خودش جای داده است.
دانشکده معماری و هنرهای زیبا؛ دانشکده علوم و مهندسی؛ دانشکده علوم انسانی؛ دانشکده علوم طبیعی و فناوری؛ دانشکده فناوری اطلاعات، ریاضیات و مهندسی برق؛ دانشکده پزشکی؛ دانشکده علوم اجتماعی و مدیریت فناوری.
شرایط و مدارک مورد نیاز:
The position is open to researchers holding a master degree in didactics of mathematics, in mathematics/statistics, or in another relevant field. A solid background in mathematics at university level is required. Experience from teaching mathematics in higher education is an advantage.
Master students in their final year are also invited to apply. Employment will then be postponed until the master degree is finished.
The application should contain: CV, information about the applicant's pedagogical qualifications and experience, testimonials and certificates.
Incomplete applications will not be considered.
Formal regulations


Applicants who do not master a Scandinavian language must provide evidence of good English language skills, written and spoken. The following tests can be used as such documentation: TOEFL, IELTS or Cambridge Certificate in Advanced English (CAE) or Cambridge Certificate of Proficiency in English (CPE). Minimum scores are:
TOEFL: 600 (paper-based test), 92 (Internet-based test) IELTS: 6.5, with no section lower than 5.5 (only Academic IELTS test accepted) CAE/CPE: grade B or A
مهلت ثبت نام: 24 شهریور 1396
گروه آتیه آفرینان ایرانیان
بزرگترین گروه مهاجرت و اعزام دانشجو به خارج از کشور
با مجوز رسمی از وزارت علوم
با مجوز رسمی از وزارت علوم

بورسیه دکترا در دانشگاه برگن (University of Bergen) نروژ برای رشته زمین شناسی نفت

بورسیه دکترا در دانشگاه برگن (University of Bergen) نروژ برای رشته زمین شناسی نفت

دانشگاه برگن (University of Bergen) واقع در شهر زیبا و تاریخی برگن در ساحل غربی نروژ در سال 1946 تاسئیس و حدود 14500 دانشجو دارد. ولی فعالیت های علمی در موزه برگن از سال 1825 انجام می شد. دانشکده های حقوق، علوم انسانی، ریاضیات و علوم طبیعی، پزشکی و دندانپزشکی، روانشناسی و علوم اجتماعی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا اقدام به پذیرش دانشجو می کنند. در سال 2010، در رده بندی انجام شده توسط نشریه Times Higher Education، دانشگاه برگن، در سطح جهانی رتبه 135 را بدست آورد و طبق رده بندی Webometrics، در جولای 2010، رتبه 148 را در جهان بدست آورد.
شرایط و مدارک مورد نیاز:
• a brief account of the applicant's research interests and motivation for applying for the position
• the names and contact information for two reference persons. One of these should be the main advisor for the master's thesis or equivalent thesis.
• CV
• transcripts and diplomas showing completion of the bachelor's and master's degrees, or official confirmation that the master's thesis has been submitted
• relevant certificates/references
• a list of any works of a scientific nature (publication list)
• any publications in your name

Qualifications and personal qualities:
• The applicant must hold a master's degree or the equivalent in petroleum geology, or must have submitted his/her master's thesis for assessment prior to the application deadline. It is a condition of employment that the master's degree has been awarded.
• Documented knowledge of the Mesozoic of the Barents Sea basin will be an advantage.
• The applicant should be familiar with seismic and well log interpretation.
• Work independently and in a structured manner, and have the ability to cooperate with others.
• Proficiency in both written and oral English
مهلت ثبت نام: 22 شهریور 1396
گروه آتیه آفرینان ایرانیان
بزرگترین گروه مهاجرت و اعزام دانشجو به خارج از کشور
با مجوز رسمی از وزارت علوم
شماره تماس 02122226777

بورسیه دکتری باستان شناسی دانشگاه استاوانگر نروژ

بورسیه دکتری باستان شناسی دانشگاه استاوانگر نروژ

بورسیه دکتری باستان شناسی دانشگاه استاوانگر نروژ

بهتر است بدانید در این دانشگاه حدود ۹۲۰۰ دانشجو و ۱۳۰۰ دانشکده و مدیران و کارکنان می باشند . دانشگاه استاوانگر در جذاب ترین منطقه کشور نروژ واقع شده است . استاوانگر در پایتخت کشور نروژ با بازار کار پویا و فرهنگ و اوقات فراغت و فعالیت های هیجان انگیز می باشد .
زندگی دانشگاهی در دانشگاه استاوانگر به سه دانشکده ی سازمان یافته تبدیل می شود . این دانشگاه همچنین دارای یک واحد برای یادگیری مادام العمر به نام uis pluss می باشد . همچنین پژوهشگاه بین المللی استاوانگر بسیاری از فعالیت های تحقیقاتی خارجی در همکاری با موسسه تحقیقی انجام می شود.
مدارک موردنیاز :
مدرک کارشناسی ارشد
شرح پروژه و اهدافتان
دانش قابل قبولی از زبان انگلیسی (هم شفاهی و هم کتبی)
کمک هزینه تحصیلی : بر اساس State Salary Code می باشد.(NOK 436 900 سالیانه)
مهلت تحویل مدارک : 1 سپتامبر 2017
گروه آتیه آفرینان ایرانیان
بزرگترین گروه مهاجرت و اعزام دانشجو به خارج از کشور
با مجوز رسمی از وزارت علوم
شماره تماس 02122226777

 

کارشناسی ارشد موسیقی در نروژ

کارشناسی ارشد موسیقی در نروژ

کارشناسی ارشد موسیقی در نروژ

(گرایش های: اجرا، نویسندگی، رهبری ارکستر، تکنولوژی اجرا و تئوری موسیقی)
آکادمی موسیقی نروژ
آکادمی موسیقی نروژی (Norwegian: Norges musikkhøgskole ، NMH ) یک دانشگاه موسیقی است که در اسلو در محله Majorstuen ، Frogner واقع شده است. این بزرگترین آکادمی موسیقی در نروژ است و بالاترین سطح آموزش موسیقی کشور را ارائه می دهد. به عنوان یک کالج دانشگاهی ، هر دو دوره کارشناسی و دوره کارشناسی ارشد را ارائه می دهد. در طول سالها، آکادمی بسیاری از نوازندگان مشهور نروژ در این آکادمی تحصیل کرده اند.
زبان تحصيل: انگليسى
شهريه: رایگان
هزینه خدمات دانشجویی: 23 یورو در ترم
مدرك زبان مورد نياز انگليسى: تافل 60 یا آیلتس 5
تحصيلات مورد نياز: کارشناسی در رشته موسیقی.
مهلت تحویل مدارک : 15 دسامبر
مهلت تحویل مدرک زبان : حداکثر تا 1 فوریه
گروه آتیه آفرینان ایرایان
بزرگترین گروه مهاجرت و اعزام دانشجو به خارج از کشور
با مجوز رسمی از وزارت علوم
شماره تماس 02122226777

 

مزایای تحصیل در نروژ

مزایای تحصیل در نروژ

مزایای تحصیل در نروژ

از جمله مزایای تحصیل درکشور نروژ تحصیل رایگان در تمامی مقاطع حتی برای دانشجویان بین المللی می باشد. دانشجویان بین المللی از مقطع کارشناسی به کارشناسی ارشد در این کشور می توانند تحصیلات رایگان و به زبان انگلیسی داشته باشند.
یکی دیگر از مزایای تحصیل در کشور نروژ تحصیل در مقطع دکتراست. دکترا در این کشور شغل محسوب می شود، حقوق می گیرید و بعد از اتمام آن اقامت دائم دریافت خواهید کرد.
کشور نروژ از نظر رفاه اجتماعی در پنج سال گذشته رتبه ی اول را کسب نموده است. از مزایای تحصیل در کشور نروژ می توان به این نکته اشاره نمود که از نظر سطح آموزش جز ده کشور برتر می باشد. قابل توجه است که دانشجو اجازه ی کار تا هفته ای ۲۰ ساعت را دارا می باشد و پس از کسب مدرک دانشگاهی از نظر پیدا کردن شغل کشور نروژ در جایگاه خوبی دارد. از دیگر مزایای تحصیل در کشور نروژ این است که فرزندان زیر ۱۸ سال از فرصت تحصیل رایگان برخوردار می شوند.
برای کسب اطلاعات کامل تحصیل در نروژ با ما مشاورین گروه آتیه آفرینان ایرانیان تماس حاصل فرمایید. 22226777-021