درباره ما

گروه اعزام دانشجو آتیه آفرینان با سالها تجریه و داشتن مجوز رسمی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری ایران بزرگترین موسسه اعزام دانشجو به سوئد و دارای بزرگترین بانک اطلاعات تحصیل در خارج از کشور میباشد اگر تحصیل در خارج از کشور هدف شماست غرور این انتخاب را با ما تجربه کنید.

 

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

کارشناسی در فنلاند

کارشناسی در فنلاند

 

کارشناسی در فنلاند

 

دوره کارشناسی به زبان فنلاندی ارائه می شود و قبل از ورود به دانشگاه های فنلاند ارائه مدرکی دال بر تسلط به زبان فنلاندی لازم است.این دوره حدود چهار سال به طول می انجامد و حداقل شامل 120 واحد است که شما باید در پایان دوره ، پژوهش علمی خود را همراه با پایان نامه ارائه دهید.
دانشگاه ها در فنلاند به دو دسته تقسیم می شوند :
1. دانشگاه های پلی تکنیک (مدرسه عالی حرفه ای)
دوره کارشناسی به زبان انگلیسی ارائه می شود که فنلاند از معدود کشورهای اروپایی می باشد که در دوره لیسانس دانشجو می پذیرد. این دانشگاه ها بیشتر به موارد علمی و حرفه ای می پردازند تا مسائل نظری و تئوریک. این دانشگاه ها مدرکی معادل لیسانس ارائه میدهند که مورد تایید وزارت علوم ایران هستند اما دانشگاه های گروه دوم آن را به طور کامل قبول نداشته و اگر بخواهید دوره ارشد را در دانشگاه های گروه 2 ادامه تحصیل بدهید باید یکسری واحد های اضافی (در حد 5 درس) پاس کنید. البته این مدرک کاملا مورد تایید صنایع فنلاند بوده و برای پیدا کردن کار مناسب است.
2. دانشگاه های معمولی فنلاند
این دانشگاه ها مانند دانشگاه های اصلی تمام کشورها بوده و از دانشگاه های پلی تکنیک بیشتر و بزرگتر هستند اما دوره ی کارشناسی به زبان انگلیسی ندارند.
برای کسب سایر اطلاعات کارشناسی فنلاند با مشاورین ما تماس حاصل فرماایید. 22226777-021