درباره ما

گروه اعزام دانشجو آتیه آفرینان با سالها تجریه و داشتن مجوز رسمی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری ایران بزرگترین موسسه اعزام دانشجو به سوئد و دارای بزرگترین بانک اطلاعات تحصیل در خارج از کشور میباشد اگر تحصیل در خارج از کشور هدف شماست غرور این انتخاب را با ما تجربه کنید.

 

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

هزینه زندگی در فنلاند

هزینه زندگی در فنلاند

 

هزینه زندگی در فنلاند

 

فنلاند از نظر اقتصاد در رتبه 15 جهانی قرار دارد.حقوق ماهیانه مردم فنلاند بسیار بالاست و به لطف اقتصاد خوب این کشور هیچ مشکلی در هزینه زندگی خود ندارند. هزینه زندگی در شهرهای شمالی فنلاند گرانتر از شهرهای مرکزی و جنوبی می باشد گرچه هزینه در شهرهای شمالی بیشتر است ولی درآمد مردم هم در این شهرها به علت شرایط خاص آب و هوایی و سرمای شدید بیشتر می باشد.
شما به عنوان دانشجو ، تخفیف های دانشجویی شامل رستوران ، کافه تریا و حمل و نقل عمومی را خواهید داشت. خانه های دانشجویی که وسایل رفاهی مشترک دارند نیز گزینه مناسبی برای هزینه کمتر زندگی می باشند. شما می توانید بخشی از هزینه های زندگی خود را از طریق کار نیمه وقت تامین کنید.البته پیدا کردن کار نیمه وقت ، اگر به زبان فنلاندی یا سوئدی تسلط نداشته باشید کمی دشوار است و بهتر است هزینه زندگی خود را برای یک سال داشته باشید.
هزینه زندگی دانشجویی در فنلاند به صورت زیر می باشد:
مسکن : 180-300 یورو
خوراک : 150-250 یورو
لوازم التحریر : 50 یورو
سایر هزینه ها : 150 یورو
مجموع : 600-900 یورو

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین آتیه آفرینان تماس حاصل فرمایید. 22226777-021