درباره ما

گروه اعزام دانشجو آتیه آفرینان با سالها تجریه و داشتن مجوز رسمی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری ایران بزرگترین موسسه اعزام دانشجو به سوئد و دارای بزرگترین بانک اطلاعات تحصیل در خارج از کشور میباشد اگر تحصیل در خارج از کشور هدف شماست غرور این انتخاب را با ما تجربه کنید.

 

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

آشنایی با کشور فنلاند

آشنایی با کشور فنلاند

آشنایی با کشور فنلاند

 

فنلاند یکی از کشورهای حوزه اسکاندیناوی ، واقع در شمال اروپا می باشد. پایتخت آن هلسینکی است و حدود 5.4 میلیون نفر جمعیت دارد. زبان رسمی مردم نروژ فنلاندی و سوئدی و واحد پولشان یورو می باشد. فنلاند از نظر مساحت هشتمین کشور و کم تراکم ترین کشور اروپا است. فنلاند از شمال با نروژ ، از شرق با روسیه ، از غرب با سوئد همسایه است. خلیج بوتنی در غرب ، خلیج فنلاند در جنوب و دریای بالتیک در جنوب غربی آن قرار دارد.
از نظر کیفیت آب و هوا بهترین کشور جهان و بهترین کشور حوزه اسکاندیناوی برای زندگی شناخته شده است. تقریبا 100 درصد مردم فنلاند باسوادند و از سطح زندگی بالایی برخوردارند. صنایع فلزکاری و فنی به ویژه کشتی سازی از جمله مهمترین صنایع فنلاند است که به خاطر مرغوبیت و طراحی خوب شهرتی جهانی دارد. صنعت ماهیگیری یکی از صنایع عمده است و در بخش کشاورزی ، دامداری ، غلات و لبنیات فعالیت چشمگیری دارد.
برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین آتیه آفرینان تماس حاصل فرمایید. 22226777-021