درباره ما

گروه اعزام دانشجو آتیه آفرینان با سالها تجریه و داشتن مجوز رسمی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری ایران بزرگترین موسسه اعزام دانشجو به سوئد و دارای بزرگترین بانک اطلاعات تحصیل در خارج از کشور میباشد اگر تحصیل در خارج از کشور هدف شماست غرور این انتخاب را با ما تجربه کنید.

 

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

تحصیلات پیش دانشگاهی در سوئیس

تحصیلات پیش دانشگاهی در سوئیس

در كشور سوييس‌ آموزش‌ كودكان‌ با دوره‌ آمادگي‌ و به‌ مدت‌ يك‌ تا دو سال‌ آغاز مي‌شود. تحصيلات‌ اجباري‌ در استان‌هاي‌ مختلف‌ متفاوت‌ بوده‌ و از  6 یا 8 سالگی شروع میشود و8 تا 9 سال‌ طول میکشد. طول‌ دوره‌ ابتدايي‌ از 4 تا 6 سال‌ و دوره‌ متوسطه‌ از 3 تا 5 سال‌ است. در مجموع‌ طول‌ دوره‌ تحصيل‌ پيش‌ دانشگاهي‌ 13 سال‌ است. شرط‌ ورود به‌ مراكز آموزش‌ عالي‌ دانشگاه‌هاي‌ سوييس‌ داشتن‌ ديپلم‌ دبيرستان‌ است.

دانش‌آموزاني‌ كه‌ وارد مدارس‌ بازرگاني‌ يا حرفه‌اي‌ مي‌شوند، از 2 تا 4 سال‌ به‌ تحصيل‌ مي‌پردازند و معمولاً‌ بدون‌ اين‌ كه‌ وارد دانشگاه‌ شوند، جذب‌ بازار كار مي‌شوند.

آموزش‌ در اين‌ كشور از وظايف‌ اصلي‌ استان‌ها است. در 20 استان‌ بزرگ‌ و 6 استان‌ كوچك‌ سوييس‌ نظام‌ آموزشي‌ با هم‌ تفاوت‌ دارد. طول‌ دوره‌ تحصيل، درس‌ها و حتي‌ حقوق‌ معلمين‌ بر اساس‌ قوانين‌ استان‌ها مشخص‌ مي‌شود. اين‌ در حالي‌ است‌ كه‌ آموزش‌ در سراسر كشور با شاخص‌هاي‌ ملي‌ مطابقت‌ مي‌كند.

گروه آتیه آفرینان ایرانیان

با مجوز رسمی از وزارت علوم

شماره تماس 02122226777