درباره ما

گروه اعزام دانشجو آتیه آفرینان با سالها تجریه و داشتن مجوز رسمی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری ایران بزرگترین موسسه اعزام دانشجو به سوئد و دارای بزرگترین بانک اطلاعات تحصیل در خارج از کشور میباشد اگر تحصیل در خارج از کشور هدف شماست غرور این انتخاب را با ما تجربه کنید.

 

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

بورسیه های دولت سوئیس برای دانشجویان خارجی سوئیس

بورسیه های دولت سوئیس برای دانشجویان خارجی سوئیس

بورسیه های دولت سوئیس برای دانشجویان خارجی سوئیس

موضوع بورسیه: کلیه رشته ها
خلاصه بورسیه:
همه ساله، کنفدراسیون سوئیس، بورسیه های برتری دولت سوئیس را به منظور ترویج تبادل بین المللی و مشارکت های تحقیقاتی بین سوئیس و بیش از ۱۸۰ کشور جهان اعطا می کند.
این بورسیه های تحقیقاتی قابل استفاده محققان در هر حوزه و رشته با حداقل مدرک کارشناسی ارشد می باشند که در نظر دارند برای انجام تحقیقات در مقطع دکترا یا post-doctoral به سوئیس بیایند.
شرایط و مدارک لازم:
معیارهای گزینش برای این بورسیه ها عبارتند از سوابق و توانمندی های متقاضی، کیفیت پروژه تحقیقاتی و هم ‌افزایی ها و پتانسیل پروژه برای همکاری های تحقیقاتی آینده.
متقاضیان ابتدا از طریق سازمان های ملی ذی ربط و/یا نمایندگی دیپلمات سوئیس ارزیابی می شوند و سپس ارزیابی نهایی توسط کمیسیون فدرال برای بورسیه های دانشجویان خارجی (FCS) صورت می پذیرد. FCS از اساتیدی از تمام دانشگاه دولتی سوئیسی تشکیل می شود.
ملیت: تمام کشورها
ارزش بورسیه:
این بورسیه ها شامل یک مستمری ماهانه
معافیت از پرداخت شهریه
بیمه درمانی، هزینه سفر، کمک هزینه اسکان و غیره می شود. البته جزییات مبالغ بورسیه بر حسب ملیت متفاوت است.
مدت زمان پوشش بورس: بسته به نظر کمیته گزینش
مهلت اقدام:
فرصت های بورسیه جدید همه ساله از ماه آگوست اعلام می شود و متقاضیان می توانند تا ماه های سپتامبر (یا در برخی رشته ها، تا دسامبر) درخواست های خود را ارائه دهند.
گروه آتیه آفرینان ایرانیان
بزرگترین گروه مهاجرت و اعزام دانشجو به خارج از کشور
با مجوز رسمی از وزارت علوم
شماره تماس 02122226777