درباره ما

گروه اعزام دانشجو آتیه آفرینان با سالها تجریه و داشتن مجوز رسمی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری ایران بزرگترین موسسه اعزام دانشجو به سوئد و دارای بزرگترین بانک اطلاعات تحصیل در خارج از کشور میباشد اگر تحصیل در خارج از کشور هدف شماست غرور این انتخاب را با ما تجربه کنید.

 

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

بورسیه دکتری محیط زیست ، جغرافیا ، بیوشیمی ، فیزیک ، خاک ، زمین شناسی ، هواشناسی در سوئیس

بورسیه دکتری محیط زیست  ، جغرافیا ، بیوشیمی ، فیزیک ، خاک ، زمین شناسی ، هواشناسی در سوئیس

بورسیه دکتری محیط زیست  ، جغرافیا ، بیوشیمی ، فیزیک ، خاک ، زمین شناسی ، هواشناسی در سوئیس

دانشگاه برن (University of Bern) در پایتخت کشور سوئیس، شهر برن واقع شده و در سال ۱۳۸۴ میلادی تاسیس شده‌است. این دانشگاه توسط ایالت برن اداره و تامین مالی می‌شود. دانشگاه برن ارائه کننده طیف وسیعی از حوزه‌های علمیست که دروس و تحقیقات وابسته به آنها در هشت دانشکده و حدود ۱۶۰ موسسه انجام می‌پذیرد. دانشگاه برن در زمینه‌های پژوهشی مانند اکتشاف فضا، دارای موقعیت پیشرو در سطح بین‌المللی است. آموزش و پژوهش در دانشگاه برن بصورت میان رشته ایست برای مثال، مرکز ملی صلاحیت در پژوهش آب و هوا (علوم محیط زیست)، مرکز شمال و جنوب (پایایی)، مقررات تجارت بین‌المللی (تجارت جهانی) و ترانس کی یور (انگلیسی TransCure) (غشاء بیوراکتور) در برن واقع شده‌اند. دانشگاه برن با حدود ۱۵۴۰۰ دانشجو و پژوهشگر، یکی از دانشگاههای متوسط سوئیس به شمار می‌رود. گذشته از برنامه‌ها و دوره‌هایی که در این دانشگاه برگزار می‌شود، جاذبه‌های دانشگاه عبارتند از: موقعیت جغرافیایی دانشگاه در مرکز شهر برن و کیفیت زندگی بالای آن که همواره به عنوان یکی از بالاترین سطوح در جهان امتیازگذاری شده‌است.
دانشگاه برن در سه سطح: دانشگاه، دانشکده‌ها و موسسات دارای فعالیت می‌باشد و سایر واحدهای سازمانی عبارتند از واحدهای درون دانشگاهی که بالاترین مرجع حاکم بر آنها سنا است که مسئول صدور اساسنامه، قوانین و مقررات حاکم بر دانشگاه است. هیئت مدیره دانشگاه به طور مستقیم پاسخگو به مجلس سنا است که مسئولیت مدیریت و هماهنگی امور دانشگاه را برعهده دارد. این هیئت شامل رئیس، معاونان و مدیر اداریست. ساختار و وظایف هیئت مدیره دانشگاه واحدهای سازمانی توسط قانون دانشگاه تنظیم می‌شود. دانشگاه برن سالانه در حدود ۴۰ رشته کارشناسی و ۷۰ رشته کارشناسی ارشد ارائه می‌کند که به ترتیب ۸۰۳۷ دانشجو در کارشناسی و ۳۷۵۱ دانشجو در کارشناسی ارشد در این دانشگاه مشغول به تحصیلند. این دانشگاه همچنین دارای ۲۳۴۷ دانشجوی دکترا است. دانشگاه برن در هرسال در حدود ۲۶۰۰ دانشجویان کارشناسی و ۵۰۰ دانشجوی دکترا فارغ التحصیل دارد. همچنین در حال حاضر، دانشگاه بیشترین نسبت دانشجوی دختر به پسر را داراست که این نسبت در پایان سال ۲۰۱۱، ۵۴% به نفع دختران دانشجو بوده‌ است.
برای کسب اطلاعات بیشتر با گروه اتیه آفرینان تماس بگیرید. 22226777-021