درباره ما

گروه اعزام دانشجو آتیه آفرینان با سالها تجریه و داشتن مجوز رسمی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری ایران بزرگترین موسسه اعزام دانشجو به سوئد و دارای بزرگترین بانک اطلاعات تحصیل در خارج از کشور میباشد اگر تحصیل در خارج از کشور هدف شماست غرور این انتخاب را با ما تجربه کنید.

 

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

آشنایی با کشور سوئیس

آشنایی با کشور سوئیس

آشنایی با کشور سوئیس

کشور سوئیس واقع در غرب اروپا ، پایتخت آن شهر زیبای برن است و شهرت جهانی اش را مدیون امنیت بالای خود میباشد. این کشور از شمال با آلمان ، از شرق با اتریش و لیختن اشتاین ، از جنوب با ایتالیا و از غرب با فرانسه همسایه است. زبان اول اکثر مردم ، آلمانی میباشد اما زبان فرانسوی ، ایتالیایی و رمانش نیز زبان رسمی این کشور محسوب میگردد و واحد پولشان فرانک سوئیس است. مقر اصلی صلیب سرخ در شهر ژنو سوئیس است. مردم سوئیس بعد از مردم سوئد بالاترین سن امید به زندگی را در اروپا دارند.
شرایط آب و هوایی
آب و هوا در شهرهای مختلف سوئیس متفاوت است ، آب و هوای غالب ، معتدل همراه با تابستان های گرم و مرطوب و زمستان های سرد همراه با بارش برف دارد.
شرایط اقتصادی
سوئیس جزو ثروتمندترین کشورهای جهان محسوب میشود ، مردم سوئیس از نظر درامد سالیانه در بالاترین رتبه جهانی قرار دارند. شهرهای ژنو و زوریخ ، قطب های اقتصادی سوئیس میباشند. بانکداری ، بیمه و توریسم نقش زیادی در اقتصاد این کشور ایفا میکنند.
برای کسب اطلاع از شرایط ادامه تحصیل در سوئیس با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید. 22226777-021