درباره ما

گروه اعزام دانشجو آتیه آفرینان با سالها تجریه و داشتن مجوز رسمی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری ایران بزرگترین موسسه اعزام دانشجو به سوئد و دارای بزرگترین بانک اطلاعات تحصیل در خارج از کشور میباشد اگر تحصیل در خارج از کشور هدف شماست غرور این انتخاب را با ما تجربه کنید.

 

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

چرا تحصیل در سوئد

 

 چرا تحصیل در سوئد

تحصیل در سوئد

 

حتما شما هم به این کلمات فکر کرده اید تحصیل در سوئد,شرایط تحصیل در سوئد و آیا سوئد کشور مناسبی برای ادامه تحصیل میباشد.
در ابتدا باید ببینیم که ما واقعا هدفمان از ادامه تحصیل در خارج از کشور چیست و با توجه به خواسته های ما تحصیل در سوئد جوابگوی این نیازها خواهد بود یا خیر.

در حال حاضر سالانه هزاران دانشجو جهت ادامه تحصیل به سوئد مهاجرت میکنند. تحصیل در سوئد دارای مزایای بسیار زیادی میباشد و شرایط تحصیلی در سوئد بطوری هست که بیشترین متقاضی ادامه تحصیل در اروپا را دارا میباشد.

ایده های شما رشد خواهد کرد

یکی از مهمترین اصول آموزشی در سوئد ایده پردازی و کارهای خلاقانه میباشد سیستم آموزشی سوئد بطوری میباشد که شما را تشویق به ایده پردازی میکند و یکی از مهمترین وظایف سیستم آموزشی سوئد کشف استعدادها میباشد.
سوئد دارای رتبه اول جهان در تولید ناخالص ملی میباشد.
سوئد یکی از بزرگترین کشورهای جهان در ثبت اختراعات میباشد و سالانه هزاران اختراع جهانی در سوئد ثبت میگردد.

سوئد دارای پیشینه علمی بسیار قوی میباشد

با وجود جمعیت کمی که دارد بزرگترین دانشگاههای دنیا را در خود جا داده است سوئد رتبه دوم آموزشی جهان را دارا میباشد و دارای رتبه اول دنیا در GDP میباشد.

تحصیل به زبان انگلیسی در سوئد

شرايط جهانی و روند جهانی شدن و توسعه فراگير و ناگزير ناشي از آن و پيامدهايي نظير گسترش فراگير اينترنت به عنوان جامع ترين رسانه موجود و گسترش روز افزون رسانه هاي انگليسي زبان و كاربردهاي فراوان اين زبان در دنياي امروز وضعيتي را پديد آورده كه در همه جنبه هاي زندگي ازهنر و سرگمي گرفته تا علم و صنعت و تجارت تسلط نسبي به زبان انگليسي و توانايي استفاده از كامپيوتر در حد متوسط رااجتناب ناپذير نموده است. براي دانشجوياني كه با صرف هزينه و وقت قصد دارند آينده خود را بر مبناي تحصيل دريك دانشگاه خارجي بسازند اولويت نخست بايد يافتن يك دانشگاه و محيط انگليسي زبان باشد . چرا كه همين زبان انگليسي به تنهايي مي تواند آينده شغلي فرد را تضمين كند و نيز هميشه به آخرين مباحث روز دست مي يابند و هميشه بروز مي مانند.

 امکان کار تمام وقت همزمان با تحصیل در سوئد

یکی از مهمترین مزایای تحصیل در سوئد اجازه کار تمام وقت همزمان با تحصیل میباشد که دانشجویان بدون محدودیت زمانی همزمان با تحصیل میتوانند کار کنند.

 امنیت بالای اجتماعی سوئد

سوئد دارای امنتیت بالایی میباشد و جز امن ترین و با ثباترین کشورهای دنیا محسوب میگردد.

 امکان اقامت بعد از تحصیل در سوئد

متقاضیان تحصیل در سوئد بعد از اتمام تحصیل خود میتوانند درخواست اقامت کاری نمایند و بعد از 3 تا 5 سال کارکردن میتوانند اقامت دائم سوئد را دریافت نمایند.

امکان ادامه تحصیل فرزندان بصورت کاملا رایگان

فرزندانی که بعنوان همراه وارد سوئد میشند میتوانند از مزایای تحصیل رایگان همانند یک شهروند سوئدی برخوردار گردند.

 امکان ادامه تحصیل همسر بصورت کاملا رایگان

امکان ادامه تحصیل همسر بصورت رایگان بعد از یک ترم تحصیلی در سوئد برای تمامی دانشجویان وجود دارد.

شرایط گرفتن انواع بورسیه و کمک هزینه های تحصیلی در سوئد

دولت سوئد سالانه میلیونها دلار هزینه بابت بورسیه و کمک هزینه های تحصیلی در اختیار دانشگاهها قرا ر میدهد که دانشگاهها این را به متقاضیان ادامه تحصیل در سوئد ارائه میکنند.

 

برای دریافت اطلاعات کامل تحصیل در سوئد با ما تماس بگیرید02122226777