درباره ما

گروه اعزام دانشجو آتیه آفرینان با سالها تجریه و داشتن مجوز رسمی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری ایران بزرگترین موسسه اعزام دانشجو به سوئد و دارای بزرگترین بانک اطلاعات تحصیل در خارج از کشور میباشد اگر تحصیل در خارج از کشور هدف شماست غرور این انتخاب را با ما تجربه کنید.

 

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

مقاطع کارشناسی در سوئد

 کارشناسی در سوئد

 کارشناسی در سوئد


نزدیک به 100 برنامه کارشناسی بین المللی به زبان انگلیسی در سوئد تدریس می شود. مدرک لیسانس سوئد شامل مطالعات ترکیبی تئوری و عملی میباشد.

برنامه های کارشناسی به طور معمول نیاز به سه یا چهارسال تحصیل تمام وقت دارد که در مجموع از 180 واحد درسی تشکیل شده است.معمولا، دانشجویان برای ورود به یک رشته چهارساله اقدام مینمایند،  پس از پذیرفته شدن، اطلاعاتی در مورد دوره ای که برنامه را تشکیل می دهند دریافت می کنند. در اغلب موارد،دانشجو مدرک خود را با نوشتن پایان نامه کارشناسی در ترم ششم به پایان میرساند..

شرایط کارشناسی در سوئد

شرط ورود به مقطع کارشناسی ، شما باید با موفقیت دوره متوسطه رابه پایان رسانده، و سایر شرایط ورود به دانشگاههای سوئد که برای هر دانشگاه متفاوت میباشد را دارا باشید.

برای دریافت اطلاعات کامل ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی در سوئد با دفتر مرکزی موسسه آتیه آفرینان ایرانیان تماس حاصل فرمایید 02122226777