درباره ما

گروه اعزام دانشجو آتیه آفرینان با سالها تجریه و داشتن مجوز رسمی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری ایران بزرگترین موسسه اعزام دانشجو به سوئد و دارای بزرگترین بانک اطلاعات تحصیل در خارج از کشور میباشد اگر تحصیل در خارج از کشور هدف شماست غرور این انتخاب را با ما تجربه کنید.

 

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

دوره های کارشناسی به زبان انگلیسی در سوئد

دوره های کارشناسی به زبان انگلیسی در سوئد

تحصیل در کشور سوئد:

اگر قصد تحصیل مقطع کارشناسی در یکی از کشورهای حوزه شنگن را دارید پیشنهاد ما به شما کشور سوئد است.

تحصیل در مقطع کارشناسی در کشور سوئد و اغلب کشورهای اروپایی به زبان محلی همان کشور است و به زبان انگلیسی نمی باشد. (تحصیل کارشناسی در سوئد برای بیش از ۳۵ رشته به زبان انگلیسی است.)

 

مزایای تحصیل کارشناسی در کشور سوئد:

  • طول دوره کارشناسی در کشور سوئد معمولا ۳ سال است.
  • سطح زندگی، کیفیت دانشگاه ها و امنیت در کشور سوئد بسیار بالا می باشد.
  • اجازه کار پاره وقت دانشجویی در کشور سوئد برای متقاضی و همینطور اجازه کار برای همراه وی بطور تمام وقت بر خلاف بسیاری از کشورها.
  • امکان تبدیل ویزای دانشجویی به ویزای کار و اخذ اقامت دائم کشور سوئد و در نتیجه تحصیل رایگان.
  • در صورتی که یکی از زوجین از دانشگاه های کشور سوئد پذیرش تحصیلی دریافت کند و شهریه دانشگاه را پرداخت نماید، همسر وی این امکان را خواهد داشت که پس از ۶ ماه الی ۱ سال اجازه تحصیل به صورت رایگان را دریافت کند.
  • بسیاری از رشته های تحصیلی در کشور سوئد به زبان انگلیسی ارائه می شود و کشور سوئد یکی از معدود کشورهای غیر انگلیسی زبان است که در مقطع لیسانی کورس های بسیار زیادی را به زبان انگلیسی ارائه می نماید. داشتن مدرک زبان انگلیسی آیلتس ۵/۶ در این مقطع الزامی ست.
  •  

تحصیل در کشور سوئد بدون نیاز به مدرک زبان:

چنانچه موفق به اخذ مدرک زبان نشده اید و سطح زبان انگلیسی شما در حد روزمره ( Intermediate ) باشد میتوانید جهت اخذ پذیرش دوره زبان انگلیسی در کشور سوئد به مدت یک ترم در دانشگاه های کشور سوئد اقدام نمائید.

اگر مدرک پیش دانشگاهی یا لیسانسی غیر از زبان انگلیسی داشته باشید وجود مدرک IELTS آکادمیک ۵.۵ که هر مهارت آن حداقل باید ۵ باشد برای پذیرش دانشگاه مورد نیاز است.

 نزدیک به ۱۰۰ برنامه کارشناسی بین المللی به زبان انگلیسی در کشور سوئد تدریس می شود. مدرک کارشناسی سوئد شامل مطالعات ترکیبی تئوری و عملی است. برنامه های کارشناسی به طور معمول نیاز به سه یا چهارسال تحصیل به طور تمام وقت دارد که در مجموع از ۱۸۰ واحد

درسی تشکیل شده است.

 

شرایط تحصیل کارشناسی در کشور سوئد:

  • شرط لازم برای ورود به مقطع کارشناسی این است که دوره متوسطه را به پایان رسانده باشید.
  • شرط دیگر ارائه مدرک زبان متناسب با دانشگاه و رشته
  • پرداخت هزینه شهریه دانشگاه ها

شهریه دانشگاه های سوئد برای دوره های لیسانس و فوق لیسانس از حدود ۷۰٫۰۰۰ کرون تا ۲۰۰٫۰۰۰ کرون متغیر است. شهریه ها با توجه به دانشگاه و رشته و تعداد واحدهای عملی و آزمایشگاهی متغیر است.

در مورد دوره دکترا همانند بسیاری از کشورها که تحصیل در این دوره رایگان است، دکترا در سوئد نیز تقریبا رایگان بوده و به ازای کارهای تحقیقاتی دانشجو دستمزد به او پرداخت خواهد شد.

شهریه دوره های زبان نیز در دانشگاه های سوئد بین ۴۶۰۰۰ تا ۵۰٫۰۰۰ کرون می باشد.

 

هزینه تحصیل در دانشگاه هاي  كشور سوئد:

هزينه هاي تحصيل در دانشگاه های کشور سوئد بین ۱۰ تا ۱۲ هزار یورو متغیر است ولیکن دانشجویان مقطع لیسانس در سوئد می توانند به میزان ۱۰ ساعت در هفته کار پاره وقت دانشجویی انجام دهند. میزان حقوق هر ساعت کار دانشجویی به صورت میانگین ۸ تا ۱۰ یورو می باشد که این هزینه به صورت ماهانه می تواند هزینه های زندگی دانشجو را که شامل غذا، مسکن و هزینه های رفت و آمد است، را پوشش دهد.


گروه آتیه آفرینان ایرانیان
بزرگترین گروه مهاجرت و اعزام دانشجو به خارج از کشور
دارای هفت مجوز رسمی از وزارت علوم
دارای مجوز رسمی از وزارت کار
شماره تماس 02122226777