درباره ما

گروه اعزام دانشجو آتیه آفرینان با سالها تجریه و داشتن مجوز رسمی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری ایران بزرگترین موسسه اعزام دانشجو به سوئد و دارای بزرگترین بانک اطلاعات تحصیل در خارج از کشور میباشد اگر تحصیل در خارج از کشور هدف شماست غرور این انتخاب را با ما تجربه کنید.

 

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

دوره های کارشناسی به زبان انگلیسی در سوئد

دوره های کارشناسی به زبان انگلیسی در سوئد

نزدیک به 100 برنامه کارشناسی بین المللی به زبان انگلیسی در سوئد تدریس می شود. مدرک لیسانس سوئد شامل مطالعات ترکیبی تئوری و عملی میباشد.
برنامه های کارشناسی به طور معمول نیاز به سه یا چهارسال تحصیل تمام وقت دارد که در مجموع از 180 واحد درسی تشکیل شده است.معمولا، دانشجویان برای ورود به یک رشته چهارساله اقدام مینمایند، پس از پذیرفته شدن، اطلاعاتی در مورد دوره ای که برنامه را تشکیل می دهند دریافت می کنند. در اغلب موارد،دانشجو مدرک خود را با نوشتن پایان نامه کارشناسی در ترم ششم به پایان میرساند..
شرایط کارشناسی در سوئد
شرط ورود به مقطع کارشناسی ، شما باید با موفقیت دوره متوسطه رابه پایان رسانده، و سایر شرایط ورود به دانشگاههای سوئد که برای هر دانشگاه متفاوت میباشد را دارا باشید.
اگر قصد دارید برای مقطع کارشناسی اقدام نموده و پذیرش تحصیلی دریافت نمایید پیشنهاد ما به شما کشور سوئد به دلایل زیر می باشد:
تحصیل در مقطع لیسانس در اغلب کشورهای اروپایی از جمله نروژ به زبان محلی است و به زبان انگلیسی نمی باشد!
(تحصیل در سوئد در مقطع لیسانس برای بیش از ۳۵ رشته به زبان انگلیسی است.)
طول دوره لیسانس در سوئد اکثرا ۳ سال است و چنانچه مدرک فوق دیپلم داشته باشید می توانید واحد های خود را تطبیق داده و مدرک لیسانس خود را ظرف یکسال و نیم الی دوسال و نیم اخذ نمایید و در نتیجه هزینه خود را کاهش دهید.
شانس اخذ پذیرش و به خصوص ویزا در کشورهای مشابه اروپایی از جمله فنلاند نسبت به سوئد پایین است.
سطح زندگی ، کیفیت دانشگاه ها و امنیت در کشور سوئد بسیار بالا می باشد.
اجازه کار نا محدود در سوئد بر خلاف بسیاری از کشورها امکان تبدیل ویزای دانشجویی به ویزای کار و اخذ اقامت و در نتیجه تحصیل رایگان در صورتی که یکی از زوجین از دانشگاه های سوئد پذیرش تحصیلی دریافت نماید و شهریه دانشگاه را پرداخت کند ،
همسرش این امکان را خواهد داشت که پس از 6 ماه الی 1 سال اجازه تحصیل به صورت رایگان را داشته باشد.
گروه آتیه آفرینان ایرانیان
بزرگترین گروه مهاجرت و اعزام دانشجو به خارج از کشور
دارای هفت مجوز رسمی از وزارت علوم
دارای مجوز رسمی از وزارت کار
شماره تماس 02122226777