درباره ما

گروه اعزام دانشجو آتیه آفرینان با سالها تجریه و داشتن مجوز رسمی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری ایران بزرگترین موسسه اعزام دانشجو به سوئد و دارای بزرگترین بانک اطلاعات تحصیل در خارج از کشور میباشد اگر تحصیل در خارج از کشور هدف شماست غرور این انتخاب را با ما تجربه کنید.

 

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

دلايل مهم ادامه تحصيل در سوئد

دلايل مهم ادامه تحصيل در سوئد

دلايل مهم ادامه تحصيل در سوئد

 

انتخاب كشور مناسب براي ادامه تحصيل اولين و مهمترين گام براي دانشجو مي باشد.
كشور سوئد براي ادامه تحصيل و مهاجرت يكي از كشورهاي پر طرفدار مي باشد. از دلايل مهم اين امر مي توان به موارد زير اشاره كرد:
١- شما مي توانيد كار گروهي (Team Work) را در كشور سوئد تجربه كنيد.
بازار جهاني هميشه به كار گروهي و نوآوري بها مي دهد كه اين امر را مي توان در دانشگاه هاي سوئد ياد بگيريد. شما همچنين تكنيك هايي براي يادگيري بهتر كار گروهي خواهيد آموخت.
٢- دانشگاه هاي سوئد داراي پيشرفته ترين برنامه هاي آموزشي در مقاطع دانشگاهي مي باشد. شما همچنين مي توانيد دوره هاي كارآموزي بصورت نيمه وقت در رشته ي خودتان را بگذرانيد.
اين امر باعث مي شود كه شما هم عملي و هم تئوري در رشته ي خود حرفه اي شويد. دانستن تئوري و به كار بستن آن بصورت عملي مزاياي خوبي براي پيدا كردن كار بعد از اتمام درستان مي شود.
٣- شما در محيطي پر از خلاقيت و نوآوري تحصيل خواهد كرد.
٤- شما هر رشته اي كه علاقه داريد را مي توانيد در دانشگاه هاي سوئد بيابيد.
٥- شما قادر به ادامه تحصيل به زبان سوئدي و انگليسي مي باشيد. همچنين تعداد زيادي از شركت ها در كشور سوئد به زبان انگليسي هستند.
برای کسب اطلاع از شرایط ادامه تحصیل با گروه آتیه آفرینان تماس حاصل فرمایید. 22226777-021