درباره ما

گروه اعزام دانشجو آتیه آفرینان با سالها تجریه و داشتن مجوز رسمی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری ایران بزرگترین موسسه اعزام دانشجو به سوئد و دارای بزرگترین بانک اطلاعات تحصیل در خارج از کشور میباشد اگر تحصیل در خارج از کشور هدف شماست غرور این انتخاب را با ما تجربه کنید.

 

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

دانشگاه ها در سوئد

 دانشگاهها در سوئد

دانشگاههای سوئد

سوئد خانه ی بیش از 35 دانشگاه و دانشکده است. بسیاری از این موسسات تحقیقاتی جامع بزرگ هستند، در حالی که دیگر دانشکده ها در اندازه کوچکتر متمرکز شده است.

همه دانشگاه هاودانشکده های سوئد با ارائه برنامه های دقیق با توجه به سیستم استاندارد اروپا مدرک درجه یک کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه میدهند .

رتبه بندی دانشگاههای سوئد

 سیستم دانشگاه های سوئد در رابطه با تولید ناخالص داخلی در جهان رتبه بندی شده و رتبه اول را کسب کرده، همچنین با رتبه بندی U21 از سیستم ملی آموزش عالی رتبه دوم را کسب نموده.
    پنج دانشگاه سوئدی در لیست 125 دانشگاه برتر جهان  توسط آموزش عالی تایمز رتبه بندی شده
    سه دانشگاه سوئدی در لیست 100 دانشگاه برترو هشت دانشگاه درلیست 300 دانشگاه برتر دنیا از Shanghai Jiao Tong Academic Ranking of World Universities رتبه بندی شده است.


شهریه و کمک هزینه تحصیلی در سوئد


شهریه برای دانشجویانی که شهروندان کشورهای خارج از اتحادیه اروپا (EU) می باشد ،همچنین منطقه اقتصادی اروپا ( EEA ) یا سوئیس بین 80،000-140،000 SEK در هر سال تحصیلی می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با دفتر مرکزی گروه آتیه آفرینان تماس حاصل فرمایید 02122226777