درباره ما

گروه اعزام دانشجو آتیه آفرینان با سالها تجریه و داشتن مجوز رسمی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری ایران بزرگترین موسسه اعزام دانشجو به سوئد و دارای بزرگترین بانک اطلاعات تحصیل در خارج از کشور میباشد اگر تحصیل در خارج از کشور هدف شماست غرور این انتخاب را با ما تجربه کنید.

 

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

بورسیه تحصیلی سوئد

بورسیه تحصیلی سوئد

دانشگاه مالمو طیف وسیعی از برنامه کمک هزینه تحصیلی مختلف برای دانشجویان بین المللی برای کمک به آنها درشهریه را پوشش میدهد. بورس تحصیلی در دسترس شهروندان یک کشور در خارج از اروپا ست اين بورسیه ها به دانش آموزان واجد شرایط ،با مدرک کارشناسی ارشد تعلق می گیرد.
دانشگاه مالمو در سال 1998 تاسیس شد و یک دانشگاه جوان، مدرن و بین المللی است. اين دانشگاه 24400 دانش آموز در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را آموزش ميدهد.
ماموریت دانشگاه مالمو این است که یک مرکز فعال برای پژوهش، آموزش و نوآوری که به نفع جامعه جهانی است.
در این دانشگاه، به منظور انجام یک برنامه مطالعه،متقاضيان باید يك سطح مناسب تسلط به زبان انگلیسی را دارا باشند.
سطح دوره: جوایز بورس تحصیلی موجود برای مطالعات کارشناسی ارشد می باشد.
موضوع مورد مطالعه: بورسیه قابل دفاع در موضاعات مطللعاتي مختلف.
فهرست موضوعات:
كارشناسي ارشد-1 سال: ارتباط برای توسعه (پاره وقت)، مواد محاسباتی علوم، علوم کامپیوتر، طراحی تعامل، مهاجرت بین المللی و روابط قومی، زبان شناسی: زبان و جامعه، رهبری برای مطالعات توسعه پایدار، رسانه و ارتباطات: فرهنگ، همکاری رسانه ها، و خلاق صنایع، فناوری رسانه ها: توسعه استراتژیک رسانه، علوم سیاسی: سیاست جهانی و تغییرات اجتماعی
درجه برنامه-کارشناسی ارشد ٢سال: پزشکی علم سطح، جرم شناسی، طراحی تعامل، مهاجرت بین المللی و روابط قومی، رسانه ها و مطالعات ارتباطات: مطالعات شهری فرهنگ، همکاری رسانه ها، و صنایع خلاق و
جایزه کمک هزینه تحصیلی: بورس تحصیلی 75 تا 100 درصد از شهریه را پوشش میدهد.
بورس تحصیلی از دانشگاه مالمو در مقطع کارشناسی ارشد برای دانش آموزاني است که:
خارج از منطقه اقتصادی اروپا / سوئیس هستند و موظف به پرداخت شهریه مي باشند ويا براي كساني كه براي دوره كارشناسي ارشد به زبان انگليسي اقدام كردند.
ملیت: دانش آموزانی که شهروندان یک کشور در خارج از منطقه اقتصادی اروپا هستند ،واجد شرایط برای این بورسیه می باشند.
موارد مورد نياز براي گرفتت پذيرش:
شرط زبان انگلیسی: دانشگاه مالمو نیاز به سطح زبان معادل انگلیسی B / 6 از مدرسه متوسطه سوئدی برای ورود به مطالعات کارشناسی ارشد دارد كه بسته به زمینه های آموزشی، دانش آموزان ممكن است لازم به ارائه گواهی TOEFL، IELTS باشند.
گروه آتیه آفرینان ایرانیان
بزرگترین گروه مهاجرت و اعزام دانشجو به خارج از کشور
با مجوز رسمی از وزارت علوم
شماره تماس 02122226777