درباره ما

گروه اعزام دانشجو آتیه آفرینان با سالها تجریه و داشتن مجوز رسمی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری ایران بزرگترین موسسه اعزام دانشجو به سوئد و دارای بزرگترین بانک اطلاعات تحصیل در خارج از کشور میباشد اگر تحصیل در خارج از کشور هدف شماست غرور این انتخاب را با ما تجربه کنید.

 

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

بورسیه دکتری مکانیک ، شیمی ، مهندسی شیمی ، مواد ، متالوژی ، بیوتکنولوژی ، مهندسی پزشکی ، فناوری نانو و فیزیک در دانمارک

بورسیه دکتری مکانیک ، شیمی ، مهندسی شیمی ، مواد ، متالوژی ، بیوتکنولوژی ، مهندسی پزشکی ، فناوری نانو و فیزیک در دانمارک

بورسیه دانمارک

دانشگاه صنعتی دانمارک (Technical University of Denmark) یا به طور مخفف DTU دانشگاهی در شمال شهر کپنهاگ در کشور دانمارک است. این دانشگاه در سال ۱۸۲۹ میلادی با پیشقدمی هانس کریستین اورستد، به عنوان اولین دانشگاه پلی تکنیک در دانمارک تأسیس شد. امروزه این دانشگاه  به‌عنوان یکی از برترین مؤسسات تکنولوژی اروپا و برترین دانشگاه فنی مهندسی اسکاندیناوی به‌شمار می‌آید.

این دانشگاه از دپارتمان‌ها، مراکز تحقیقاتی و انستیتوهای تخصصی زیادی تشکیل شده است که تنها نام دپارتمان‌های این دانشگاه عبارتند از: مهندسی فوتونیک، مدیریت مهندسی، مهندسی عمران، مهندسی محیط زیست، مهندسی شیمی و بیوشیمی، فیزیک، ریاضیات، شیمی، مهندسی برق، انفورماتیک و مدل‌سازی ریاضیات، حمل و نقل، انرژی باد، مهندسی مکانیک، میکرو و نانو تکنولوژی، و زیست شناسی دستگاه‌ها.مطابق رتبه بندی سال ۲۰۰۷ موسسه تایمز، این دانشگاه در رتبه ۳۰ ام در بین دانشگاه‌های دنیا قرار داشت که این رتبه در سال ۲۰۱۰ به ۱۲۲ ام رسید. همچنین در رتبه‌بندی QS در سال ۲۰۱۵ در زمینهٔ مهندسی، دانشگاه دوم اسکاندیناوی و ۳۶ ام دنیا بوده است‌‌ و در مجموع در بین دانشگاه های دنیا‌‌‌ رتبه ۱۱۲ ‌را‌ کسب کرد. در سال ۲۰۰۸ در رتبه بندی لیدن و براساس نشریات علمی در بازه زمانی ۲۰۰۰-۲۰۰۷، دانشگاه صنعتی دانمارک به عنوان دانشگاه اول در منطقه اسکاندیناوی و ۵ ام در اروپا معرفی شد. در رتبه بندی تایمز براساس اهمیت مقالات علمی چاپ شده در زمینه مهندسی بین سالهای ۱۹۷۷ تا ۲۰۰۷ این دانشگاه در ردیف ۲۰ ام دنیا و سوم اروپا قرار گرفت. در رتبه بندی خلاق ترین دانشگاه های جهان در سال ۲۰۱۵ که توسط تامسون رویترز انجام شد، به عنوان دانشگاه اول اسکاندیناوی، ۷ ام اروپا و ۴۳ ام جهان انتخاب شد.

رشته تحصیلی: مکانیک|شیمی/مهندسی شیمی|مواد/متالوژی|بیوتکنولوژی/مهندسی پزشکی|فناوری نانو|فیزیک

موقعیت: دانمارک

مهلت ثبت نام: ۲۸ خرداد

برای کسب اطلاعات بیشتر با گروه آتیه آفرینان تماس بگیرید. 22226777-021