درباره ما

گروه اعزام دانشجو آتیه آفرینان با سالها تجریه و داشتن مجوز رسمی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری ایران بزرگترین موسسه اعزام دانشجو به سوئد و دارای بزرگترین بانک اطلاعات تحصیل در خارج از کشور میباشد اگر تحصیل در خارج از کشور هدف شماست غرور این انتخاب را با ما تجربه کنید.

 

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

بورسیه دکتری دانمارک در رشته های محیط زیست ، خاک ، زمین شناسی

 بورسیه دکتری دانمارک در رشته های محیط زیست ، خاک ، زمین شناسی

دانشگاه صنعتی دانمارک (Technical University of Denmark) یا به طور مخفف DTU دانشگاهی در شمال شهر کپنهاگ در کشور دانمارک است. این دانشگاه در سال 1829 میلادی با پیشقدمی هانس کریستین اورستد، به عنوان اولین دانشگاه پلی تکنیک در دانمارک تأسیس شد. امروزه این دانشگاه به‌عنوان یکی از برترین مؤسسات تکنولوژی اروپا و برترین دانشگاه فنی مهندسی اسکاندیناوی به‌شمار می‌آید.
این دانشگاه از دپارتمان‌ها، مراکز تحقیقاتی و انستیتوهای تخصصی زیادی تشکیل شده است که تنها نام دپارتمان‌های این دانشگاه عبارتند از: مهندسی فوتونیک، مدیریت مهندسی، مهندسی عمران، مهندسی محیط زیست، مهدسی شیمی و بیوشیمی، فیزیک، ریاضیات، شیمی، مهندسی برق، انفورماتیک و مدل‌سازی ریاضیات، حمل و نقل، انرژی باد، مهندسی مکانیک، میکرو و نانو تکنولوژی، و زیست شناسی دستگاه‌ها.
مطابق رتبه بندی سال 2007 موسسه تایمز، این دانشگاه در رتبه 30 ام در بین دانشگاه‌های دنیا قرار داشت که این رتبه در سال 2010 به 122 ام رسید. همچنین در رتبه‌بندی QS در سال 2015 در زمینهٔ مهندسی، دانشگاه دوم اسکاندیناوی و 36 ام دنیا بوده است‌‌ و در مجموع در بین دانشگاه های دنیا‌‌‌ رتبه 112 ‌را‌ کسب کرد. در سال 2008 در رتبه بندی لیدن و براساس نشریات علمی در بازه زمانی 2000-2007، دانشگاه صنعتی دانمارک به عنوان دانشگاه اول در منطقه اسکاندیناوی و 5 ام در اروپا معرفی شد. در رتبه بندی تایمز براساس اهمیت مقالات علمی چاپ شده در زمینه مهندسی بین سالهای 1977 تا 2007 این دانشگاه در ردیف 20 ام دنیا و سوم اروپا قرار گرفت. در رتبه بندی خلاق ترین دانشگاه های جهان در سال 2015 که توسط تامسون رویترز انجام شد، به عنوان دانشگاه اول اسکاندیناوی، 7 ام اروپا و 43 ام جهان انتخاب شد.
شرایط و مدارک لازم:
1 مدرک کارشناسی ارشد حقوق
2 مهارت زبان انگلیسی عالی
3 رزومه
4 مدارک تحصیلی و ریزنمرات،
5پروپوزال تحقیقاتی
6 لیست مقالات
ارزش بورسیه: دریافت حقوق ماهانه تعیین شده توسط کمیته دانشگاه
مهلت ثبت نام: 24 شهریور 1396
گروه آتیه آفرینان ایرانیان
بزرگترین گروه مهاجرت و اعزام دانشجو به خارج از کشور
با مجوز رسمی از وزارت علوم
شماره تماس 02122226777