درباره ما

گروه اعزام دانشجو آتیه آفرینان با سالها تجریه و داشتن مجوز رسمی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری ایران بزرگترین موسسه اعزام دانشجو به سوئد و دارای بزرگترین بانک اطلاعات تحصیل در خارج از کشور میباشد اگر تحصیل در خارج از کشور هدف شماست غرور این انتخاب را با ما تجربه کنید.

 

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

بورسیه دکتری دانمارک در رشته های محیط زیست ، خاک ، زمین شناسی

 بورسیه دکتری دانمارک در رشته های محیط زیست ، خاک ، زمین شناسی

دانشگاه صنعتی دانمارک (Technical University of Denmark) یا به طور مخفف DTU دانشگاهی در شمال شهر کپنهاگ در کشور دانمارک است. این دانشگاه در سال 1829 میلادی با پیشقدمی هانس کریستین اورستد، به عنوان اولین دانشگاه پلی تکنیک در دانمارک تأسیس شد. امروزه این دانشگاه به‌عنوان یکی از برترین مؤسسات تکنولوژی اروپا و برترین دانشگاه فنی مهندسی اسکاندیناوی به‌شمار می‌آید.
این دانشگاه از دپارتمان‌ها، مراکز تحقیقاتی و انستیتوهای تخصصی زیادی تشکیل شده است که تنها نام دپارتمان‌های این دانشگاه عبارتند از: مهندسی فوتونیک، مدیریت مهندسی، مهندسی عمران، مهندسی محیط زیست، مهدسی شیمی و بیوشیمی، فیزیک، ریاضیات، شیمی، مهندسی برق، انفورماتیک و مدل‌سازی ریاضیات، حمل و نقل، انرژی باد، مهندسی مکانیک، میکرو و نانو تکنولوژی، و زیست شناسی دستگاه‌ها.
مطابق رتبه بندی سال 2007 موسسه تایمز، این دانشگاه در رتبه 30 ام در بین دانشگاه‌های دنیا قرار داشت که این رتبه در سال 2010 به 122 ام رسید. همچنین در رتبه‌بندی QS در سال 2015 در زمینهٔ مهندسی، دانشگاه دوم اسکاندیناوی و 36 ام دنیا بوده است‌‌ و در مجموع در بین دانشگاه های دنیا‌‌‌ رتبه 112 ‌را‌ کسب کرد. در سال 2008 در رتبه بندی لیدن و براساس نشریات علمی در بازه زمانی 2000-2007، دانشگاه صنعتی دانمارک به عنوان دانشگاه اول در منطقه اسکاندیناوی و 5 ام در اروپا معرفی شد. در رتبه بندی تایمز براساس اهمیت مقالات علمی چاپ شده در زمینه مهندسی بین سالهای 1977 تا 2007 این دانشگاه در ردیف 20 ام دنیا و سوم اروپا قرار گرفت. در رتبه بندی خلاق ترین دانشگاه های جهان در سال 2015 که توسط تامسون رویترز انجام شد، به عنوان دانشگاه اول اسکاندیناوی، 7 ام اروپا و 43 ام جهان انتخاب شد.
شرایط و مدارک لازم:
1 مدرک کارشناسی ارشد حقوق
2 مهارت زبان انگلیسی عالی
3 رزومه
4 مدارک تحصیلی و ریزنمرات،
5پروپوزال تحقیقاتی
6 لیست مقالات
ارزش بورسیه: دریافت حقوق ماهانه تعیین شده توسط کمیته دانشگاه
مهلت ثبت نام: 24 شهریور 1396
گروه آتیه آفرینان ایرانیان
بزرگترین گروه مهاجرت و اعزام دانشجو به خارج از کشور
با مجوز رسمی از وزارت علوم
شماره تماس 02122226777

 

 

بورسیه دکتری در رشته های رشته های زبان، حقوق، قانون، انفورماتیک، مدیریت عملیات، حسابداری، فرهنگ، مطالعات سازمانی و مدیریت، مدیریت، و اقتصاد در دانمارک

بورسیه دکتری در رشته های رشته های زبان، حقوق، قانون، انفورماتیک، مدیریت عملیات، حسابداری، فرهنگ، مطالعات سازمانی و مدیریت، مدیریت، و اقتصاد در دانمارک

بورسیه دکتری در رشته های رشته های زبان، حقوق، قانون، انفورماتیک، مدیریت عملیات، حسابداری، فرهنگ، مطالعات سازمانی و مدیریت، مدیریت، و اقتصاد در دانشکده کسب و کار کپنهاگ (Copenhagen Business School) دانمارک اعلام شد.
دانشکده بیزینس کپنهاگ (Copenhagen Business School) که به اختصار با عنوان CBS شناخته می شود، در شهر کپنهاگ کشور دانمارک واقع شده است. این موسسه در سال ۱۹۱۷ توسط جامعه دانمارک برای پیشرفت تحقیقات و آموزش و پرورش کسب و کار تاسیس گردید.
امروزه CBS بیشتر از ۲۰۰۰۰ دانشجو و ۱۳۰۰۰ کارمند را در خود جای داده است و طیف وسیعی دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد در کسب و کار با تمرکز بر میان رشته ای و بین المللی ارائه میدهد. بسیاری از دوره ها به انگلیسی تدریس می شود و بیشتر از ۵۰ % از اعضای علمی از خارج از کشور استخدام می شوند و این سبب شده که محیطی کاملا بین المللی فراهم گردد.
بورسیه دکتری در دانشکده کسب و کار کپنهاگ (Copenhagen Business School) دانمارک برای رشته های زبان، حقوق/قانون، انفورماتیک، مدیریت عملیات، حسابداری، فرهنگ، مطالعات سازمانی و مدیریت، مدیریت، و اقتصاد
ارزش بورسیه : دریافت حقوق ماهیانه 3332 یورو تا4060 یورو در ماه
مدت زمان بورسیه: سه سال
مهلت ارسال مدارک: یازدهم شهریور ماه ۰۱/۰۹/۲۰۱۷
گروه آتیه آفرینان ایرانیان
بزرگترین گروه مهاجرت و اعزام دانشجو به خارج از کشور
با مجوز رسمی از وزارت علوم
شماره تماس 02122226777

بورسیه دکتری مکانیک ، شیمی ، مهندسی شیمی ، مواد ، متالوژی ، بیوتکنولوژی ، مهندسی پزشکی ، فناوری نانو و فیزیک در دانمارک

بورسیه دکتری مکانیک ، شیمی ، مهندسی شیمی ، مواد ، متالوژی ، بیوتکنولوژی ، مهندسی پزشکی ، فناوری نانو و فیزیک در دانمارک

بورسیه دانمارک

دانشگاه صنعتی دانمارک (Technical University of Denmark) یا به طور مخفف DTU دانشگاهی در شمال شهر کپنهاگ در کشور دانمارک است. این دانشگاه در سال ۱۸۲۹ میلادی با پیشقدمی هانس کریستین اورستد، به عنوان اولین دانشگاه پلی تکنیک در دانمارک تأسیس شد. امروزه این دانشگاه  به‌عنوان یکی از برترین مؤسسات تکنولوژی اروپا و برترین دانشگاه فنی مهندسی اسکاندیناوی به‌شمار می‌آید.

این دانشگاه از دپارتمان‌ها، مراکز تحقیقاتی و انستیتوهای تخصصی زیادی تشکیل شده است که تنها نام دپارتمان‌های این دانشگاه عبارتند از: مهندسی فوتونیک، مدیریت مهندسی، مهندسی عمران، مهندسی محیط زیست، مهندسی شیمی و بیوشیمی، فیزیک، ریاضیات، شیمی، مهندسی برق، انفورماتیک و مدل‌سازی ریاضیات، حمل و نقل، انرژی باد، مهندسی مکانیک، میکرو و نانو تکنولوژی، و زیست شناسی دستگاه‌ها.مطابق رتبه بندی سال ۲۰۰۷ موسسه تایمز، این دانشگاه در رتبه ۳۰ ام در بین دانشگاه‌های دنیا قرار داشت که این رتبه در سال ۲۰۱۰ به ۱۲۲ ام رسید. همچنین در رتبه‌بندی QS در سال ۲۰۱۵ در زمینهٔ مهندسی، دانشگاه دوم اسکاندیناوی و ۳۶ ام دنیا بوده است‌‌ و در مجموع در بین دانشگاه های دنیا‌‌‌ رتبه ۱۱۲ ‌را‌ کسب کرد. در سال ۲۰۰۸ در رتبه بندی لیدن و براساس نشریات علمی در بازه زمانی ۲۰۰۰-۲۰۰۷، دانشگاه صنعتی دانمارک به عنوان دانشگاه اول در منطقه اسکاندیناوی و ۵ ام در اروپا معرفی شد. در رتبه بندی تایمز براساس اهمیت مقالات علمی چاپ شده در زمینه مهندسی بین سالهای ۱۹۷۷ تا ۲۰۰۷ این دانشگاه در ردیف ۲۰ ام دنیا و سوم اروپا قرار گرفت. در رتبه بندی خلاق ترین دانشگاه های جهان در سال ۲۰۱۵ که توسط تامسون رویترز انجام شد، به عنوان دانشگاه اول اسکاندیناوی، ۷ ام اروپا و ۴۳ ام جهان انتخاب شد.

رشته تحصیلی: مکانیک|شیمی/مهندسی شیمی|مواد/متالوژی|بیوتکنولوژی/مهندسی پزشکی|فناوری نانو|فیزیک

موقعیت: دانمارک

مهلت ثبت نام: ۲۸ خرداد

برای کسب اطلاعات بیشتر با گروه آتیه آفرینان تماس بگیرید. 22226777-021

بورسیه Phd آکادمی هنرهای زیبای سلطنتی دانمارک

بورسیه Phd آکادمی هنرهای زیبای سلطنتی دانمارک

آکادمی هنرهای زیبای سلطنتی دانمارک Royal Danish Academy of Fine Artsآکادمی هنرهای زیبای سلطنتی دانمارک یک آکادمی پیشرو در منطقه اسکاندیناوی در حوزه معماری، طراحی و مرمت است. فعالیت های اصلی این آکادمی در ۷ موسسه انجام می شود که آموزش، تحقیق، مشاوره و نوآوری را ایجاد می کنند.
موضوع/رشته بورسیه:?هنر ?طراحی
مقطع تحصیلی: PhD
خلاصه بورسیه: این برنامه بورسیه با تکیه بر تجربه عملی در حوزه مطالعات موزه شناسی اعطا می شود.
شرایط و مدارک لازم:
۱- مدرک کارشناسی ارشد در رشته های معماری مهندسی و علوم کامپیوتر یا سایر رشته های مرتبط
۲- مهارت های پیشرفته در مدل سازی کامپیوتری و برنامه نویسی
۳- مهارت های زبان انگلیسی مناسب (شفاهی و کتبی)
۴- رزومه-کاورلتر- پروپوزال تحقیقاتی- مدارک تحصیلی و ریزنمرات- توصیه نامه تحصیلی-نمونه کار قبلی
کشور مورد پذیرش: تمامی کشورها
ارزش بورسیه:
حقوق بر مبنای شایستگی
مدت زمان پوشش بورسیه: بسته به نظر کمیته گزینش
مهلت اقدام: ۳۱ جولای ۲۰۱۷ (دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶)
گروه آتیه آفرینان ایرانیان
بزرگترین گروه مهاجرت و اعزام دانشجو به خارج از کشور
با مجوز رسمی از وزارت علوم
شماره تماس 02122226777

 

هزینه زندگی در دانمارک

هزینه زندگی در دانمارک

هزینه زندگی در دانمارک

هزینه زندگی در شهرهای بزرگ و کوچک دانمارک با هم متفاوت است یعنی چنانچه شما ساکن شهرهای بزرگ همانند کپنهاگن باشید هزینه زندگی ماهیانه حدود 7000 کرون دانمارک و در شهرهای کوچک بطور میانگین 5000 کرون دانمارک است. اگر شما همراه نیز داشته باشید ، هزینه همراه نصف هزینه شما می باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین آتیه آفرینان تماس حاصل فرمایید. 22226777-021