درباره ما

گروه اعزام دانشجو آتیه آفرینان با سالها تجریه و داشتن مجوز رسمی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری ایران بزرگترین موسسه اعزام دانشجو به سوئد و دارای بزرگترین بانک اطلاعات تحصیل در خارج از کشور میباشد اگر تحصیل در خارج از کشور هدف شماست غرور این انتخاب را با ما تجربه کنید.

 

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد برای دانشجویان بین المللی، سوئد

بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد برای دانشجویان بین المللی،  سوئد

دانشگاه اوپسالا (Uppsala University) یکی از دانشگاه های پژوهشی در شهر اوپسالا در سوئد است و کهن ترین دانشگاه در منطقه اسکاندیناوی به شمار می رود. این دانشگاه در سال 1477 پایه گذاری شده است. این دانشگاه حدود 23000 دانشجوی تمام وقت، و 2200 دانشجو دکترا دارد. بودجه این دانشگاه در سال 2014 میلادی، قریب به 1 میلیارد دلار آمریکا تخمین زده شد. این دانشگاه دارای دانشکده های هنر؛ علوم اجتماعی؛ زبان؛ الهیات، حقوق و دانشکده علوم تربیتی می باشد.
در سال‌های اخیر، بین دانشگاه اوپسالا و برخی از دانشگاه‌های ایران مانند دانشگاه تهران و دانشگاه لرستان، تفاهم نامه‌های همکاری و تبادل استاد و دانشجو نیز برقرار شده است. دانشگاه اوپسالا در حوزه زبان فارسی و تحقیق بر روی آن، یک مرکز کاملاً پیشرفته محسوب می‌شود. گفتنی است، کتاب‌های خطی به زبان فارسی در کتابخانه این دانشگاه قدمت چند صد ساله دارد و دانشجویان زیادی از ایران و حتی غرب، در دپارتمان زبان‌های ایرانی دانشگاه اوپسالا مشغول به تحصیل هستند.
دانشگاه اوپسالا در رشته‌های فنی و مهندسی، فعالیت تخصصی ندارد. بیش تر در زمینه‌های علوم انسانی،؛ این دانشگاه شهره جهانی دارد. البته بخش علم و فناوری این دانشگاه، رشته‌هایی چون زیست شناسی، شیمی، زمین شناسی، فیزیک، ریاضیات و علوم رایانه و فناوری اطلاعات را عرضه می‌کند. اما مثلاً در بخش پتروشیمی، مهندسی مواد یا مهندسی عمران و مکانیک فعالیت خاصی ندارد.
سطح تحصیلات
بورس های تحصیلی موجود برای کارشناسی ارشد.
افراد و یا رشته های تحصیلی
بورس های تحصیلی موجود برای کلیه رشته های تحصیلی ارائه شده در دانشگاه اوپسالا. هیچ محدودیتی بر روی افراد و یا رشته های تحصیلی برای این بورس تحصیلی خاص وجود ندارد.
میزان کمک هزینه تحصیلی
این بورس تحصیلی تنها برای معافیت از شهریه دانشگاه میباشد
شرایط مورد نیاز
برای اینکه واجد شرایط برای کمک هزینه تحصیلی باشید متقاضیان باید تمام معیارهای واجد شرایط بودن زیر را دارا باشد:
1متقاضیان باید یک شهروند کشور در خارج از اتحادیه اروپا
2متقاضیان باید تمام شرایط ورود برای برنامه مدرک کارشناسی ارشد را تامین کند.
3بورس های تحصیلی فقط برای دانشگاه اوپسالا در دسترس است.
4متقاضیان باید پیشرفت تحصیلی داشته باشند

مهلت درخواست
تاریخ بسته شدن برای این بورس تحصیلی 2018 ژانویه 20
گروه آتیه آفرینان ایرانیان
با مجوز رسمی از وزارت علوم
شماره تماس 02122226777