درباره ما

گروه اعزام دانشجو آتیه آفرینان با سالها تجریه و داشتن مجوز رسمی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری ایران بزرگترین موسسه اعزام دانشجو به سوئد و دارای بزرگترین بانک اطلاعات تحصیل در خارج از کشور میباشد اگر تحصیل در خارج از کشور هدف شماست غرور این انتخاب را با ما تجربه کنید.

 

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

بورسیه کارشناسی در کشور نروژ

بورسیه کارشناسی در کشور نروژ

دانشکده بیزینس نروژ بی آی (BI Norwegian Business School) بزرگترین مدرسه بیزینس در کشور نروژ و دومی در کل اروپا می باشد. این دانشکده دارای چهار پردیس می باشد که اصلی ترین آن در شهر اسلو واقع شده است. دانشکده بیزینس نروژ دارای 845 کارمند می باشد که از این تعداد 404 نفر کارمند آکادمیک/هیئت علمی و 441 نفر کارکنان اداری می باشند. در سال 2015 در حدود 18728 دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیل بوده اند.
این دانشگاه در سال 1943 با نام Bedriftøkonomisk Institut یا همان موسسه اقتصاد مدیریتی شروع به کار کرد که بعدها نامش به دانشکده بیزینس نروژ تغییر یافت و مخفف بی آی از نام قدیم آن باقی مانده است. پردیس های این دانشگاه در شهرهای اسلو، برگن، استاوانگر و تروندهایم واقع شده است.
این کمک هزینه و بورسیه تحصیلی برای مقطع لیسانس در دانشکده بیزینس نروژ (BI Norwegian Business School) در کشور نروژ در رشته های مدیریت اجرایی کسب و کار، حسابداری، فاینانس، بازاریابی/مارکتینگ، بیزینس می باشد.
تاریخ انقضا برای این بورسیه فروردین (15 آوریل) می باشد.
این بورسیه تمام شهریه دانشگاه را کاور می کند و ارزش آن 240 هزار کرون نروژ می باشد.
رشته تحصیلی: اقتصاد|مدیریت|بیزینس (کسب و کار)|حسابداری|MBA
گروه آتیه آفرینان ایرانیان
بزرگترین گروه مهاجرت و اعزام دانشجو به خارج از کشور
با مجوز رسمی از وزارت علوم
شماره تماس 02122226777