درباره ما

گروه اعزام دانشجو آتیه آفرینان با سالها تجریه و داشتن مجوز رسمی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری ایران بزرگترین موسسه اعزام دانشجو به سوئد و دارای بزرگترین بانک اطلاعات تحصیل در خارج از کشور میباشد اگر تحصیل در خارج از کشور هدف شماست غرور این انتخاب را با ما تجربه کنید.

 

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

بورسیه دکتری دانشگاه سوئیس

بورسیه دکتری دانشگاه سوئیس

بورسیه دکتری دانشگاه سوئیس

کشور اعطا کننده : سوئیس
مقطع : دکتری
موضوع رشته / بورسیه : علوم کامپیوتر، ریاضیات، فیزیک و یا زمینه های مرتبط
انستیتو تکنولوژی فدرال زوریخ (ETH Zurich) :
انستیتیو تکنولوژی فدرال زوریخ با مرکز تحقیقاتی CSEM , برای کشف تحقیقات هیجان انگیز برش برای مدل سازی فرآیندهای زمانی همکاری میکنند. CSEM مرکز تحقیقاتی، فن آوری و نوآوری خصوصی متخصص در میکرو فناوری، میکرو الکترونیک، مهندسی سیستم و سیستم های انرژی تجدید پذیر است. این مرکز تحقیقاتی برای مشتریان و شرکای خود روش های نوآورانه ای را ارائه میدهد. گروه روباتیک و اتوماسیون این مرکز در حال حاضر به دنبال یک دانشجو دکتری در زمینه مهندسی خودرو میباشد.
موضوع پژوهش :
در سال های اخیر محبوبیت روش های یادگیری صنعت ماشین به طور چشمگیری افزایش یافته است. مرکز تحقیقاتی CSEM دارای تجربه ای طولانی در این زمینه با فناوری هایی است که اکنون به بازار رسیده است. پیشرفت های بزرگی در تجزیه و تحلیل تصویر و پردازش زبان طبیعی صورت گرفته است. مدل سازی فرآیندهای زمانی می تواند بینش های جدیدی در زمینه تولید صنعتی، سنجش از دور و مشاهدات زمین ارائه دهد. این پروژه، روش هایی برای مدل سازی چند بعدی مجموعه داده ها با استفاده از شبکه های عصبی ایجاد خواهد کرد. وظیفه دانشجویان دکتری در این پروژه, طراحی مدلی کارآمد میباشد. دانشجو فرصت تحقیق در مورد انواع مختلف داده با برنامه های کاربردی صنعتی در تماس مستقیم با انستیتیو تکنولوژی فذرال زوریخ و مرکز تحقیقاتی CSEM را پیدا خواهند کرد. مسئولیت دانشجو همچنین شامل انتشار نتایج خود و گزارش آنها با استفاده از سیستم عامل های بین المللی و شرکت در فعالیت گروه رباتیک و اتوماسیون و موسسه آموزش خودرو در انستیتیو تکنولوژی فدرال زوریخ میباشد.
شرایط و مدارک لازم :
مدرک کارشناسی ارشد در زمینه علوم کامپیوتر, ریاضیات, فیزیک و یا زمینه های مرتبط
مهارت های برنامه نویسی
توانایی های قوی کار تیمی و مهارت های ارتباطی عالی
دانش زبان کامل جهت برقراری ارتباط کلامی
تجربه کار با شبکه های عصبی به خصوص با RNN و تجربه پردازش سیگنال
انگیزه نامه و CV
گروه آتیه آفرینان ایرانیان
بزرگترین گروه مهاجرت و اعزام دانشجو به خارج از کشور
دارای هفت مجوز رسمی از وزارت علوم
دارای مجوز رسمی از وزارت کار
شماره تماس 02122226777