درباره ما

گروه اعزام دانشجو آتیه آفرینان با سالها تجریه و داشتن مجوز رسمی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری ایران بزرگترین موسسه اعزام دانشجو به سوئد و دارای بزرگترین بانک اطلاعات تحصیل در خارج از کشور میباشد اگر تحصیل در خارج از کشور هدف شماست غرور این انتخاب را با ما تجربه کنید.

 

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

بورسیه دکتری دانشگاه اومئو سوئد

بورسیه دکتری دانشگاه اومئو سوئد

بورسیه دکتری دانشگاه اومئو سوئد

کشور اعطا کننده : سوئد
مقطع : دکتری
موضوع رشته / بورسیه : زیست پزشکی، زیست شناسی مولکولی و سلولی
خلاصه بورسیه :
دانشگاه اومئو یک محیط خلاق برای مطالعات و تحقیقات فراهم کرده است. آموزش های این دانشگاه بسیار متنوع و جذاب بوده و تحقیقات در سطح جهانی است و فرصت های نوآوری و همکاری عالی بوجود آورده است. بیش از 31.000 دانشجو هم اکنون در کنار 4.300 پرسنل در حال تحصیل میباشند. پوزیشن مورد درخواست در این بورسیه در بخش علومتابش قرار دارد که با مرکز پزشکی ملوکولی (WCMM) نیز همکاری دارد. مرکز پزشکی ملوکولی (WCMM) بخشی از برنامه ملی سوئد است که جایگاه خود را در تحقیقات پزشکی بدست آورده است. شبکه های اینترنت محلی و ملی این مرکز توسعه یافته اند و دانشجویان فرصت بسیار خوبی برای ارتباط با محققان در گروه خود و دیگر گروه های تحقیقاتی دارند.
شرح پژوهش :
سرطان پانکراس میزان مرگ و میر بسیار بالایی دارد و در حال حاضر گزینه های درمان موثر وجود ندارد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این بیماری، استروما فیبروتیک است که سلول های تومور را احاطه میکند. این استروما تومور شامل ماتریکس خارج سلولی (ECM) و فیبروبلاست ها است که با هم سلول های سرطانی را با سیگنال های مهمی که باعث تنظیم رشد تومور می شود، فراهم می کند. این نکته باعث می شود که استروما یک هدف جالب از دیدگاه درمان باشد، اما فقدان دانش در پیچیدگی استروما، مانع توسعه داروهایی است که بر روی تعاملات استروما قرار دارند. بنابراین این پروژه به بررسی ترکیب و عملکرد ناهمگون استروما خواهد پرداخت. با استفاده از فن آوری توالی بر اساس RNA بافت جدید، زیرمجموعه های منحصر به فرد فیبروبلاست ها شناسایی خواهند شد. مهارکننده های زیر تیپ های فیبروبلاست که رشد سرطان را افزایش می دهند و در مقاومت درمانی تاثیر می گذارند، به طور خاص مورد آزمایش قرار میگیرند. هدف کلی شناسایی و کشف تعاملات انتقالی بین سلول های سرطانی و فیبروبلاست های اطراف است و همچنین برای ایجاد استراتژی های جدید درمان مورد بررسی قرار میگیرند.
شرایط و مدارک لازم :
متقاضیان باید دارای مدرک کارشناسی ارشد و یا مدرک معادل آن شامل 240 واحد آموزشی از جمله 60 واحد دوره پیشرفته باشند.
همچنین متقاضی باید دانش نظری پایه ای را در زیست پزشکی یا مولکولی / سلول زیست شناسی به دست آورد و تجربه خوبی در کار آزمایشگاهی، توسعه روش و روش های مختلف بیوشیمیایی تجزیه و تحلیل داشته باشد.
متقاضی باید بتواند به طور مستقل و به عنوان بخشی از یک تیم کار کند و تمرکز زیادی بر مهارت های مشترک دارا باشد.
متقاضی باید هم به لحاظ مکاتبه ای و هم به لحاظ شفاهی دارای دانش زبان انگلیسی باشد و این امر با ارائه طرح تحقیق به زبان انگلیسی توسط سرپرست مطالعات تحصیلات تکمیلی ارزیابی میشود.
انگیزه نامه و توصیه اساتید
مدارک کارشناسی, کارشناسی ارشد در زمینه رشته های مرتبط با یست پزشکی، زیست شناسی مولکولی و سلولی
پژوهش و مقالات مرتبط
مهلت اقدام :
مهلت درخواست 9 فوریه 2018 است.
گروه آتیه آفرینان ایرانیان
بزرگترین گروه مهاجرت و اعزام دانشجو به خارج از کشور
دارای هفت مجوز رسمی از وزارت علوم
دارای مجوز رسمی از وزارت کار
شماره تماس 02122226777